reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Witam :) dowiedziałam się pare dni temu że mam synka :)) I w środe ide na usg 3D i oby dzidzia pokazała dla pewności co tam ma :))
I wybrałam imie Antoś :)
Chociaż może i po porodzie się zmieni, nigdy nie wiadomo hehe :) Ale pewnie bedzie Antoni ;)
 
reklama
Antoś już nie jest takim rzadkim imieniem :-)
teraz co 5 chłopiec w wieku 0-5 lat ma tak na imie :tak:
ale ja sie tym nie kieruję przy wyborze imienia dla mojego dziecka,
bo jeśli będzie dziewczynka to będzie Julia po mimo, ze to taki popularne :-)
 
No napewno dużo jest Antosiów :D Ale u mnie w mieście nie znam i nie słyszałam nigdzie o żadnym ;) Więc w moim (malutkim) miasteczku będzie bardzo nietypowe imie heheheh ;)
Chociaż Julian Miłosz, Jaś Kordian, Dorian, Tymon duuużo tego było brane pod uwage
Jaś za to co drugi ma na imie ;P
 
No napewno dużo jest Antosiów :D Ale u mnie w mieście nie znam i nie słyszałam nigdzie o żadnym ;) Więc w moim (malutkim) miasteczku będzie bardzo nietypowe imie heheheh ;)
Chociaż Julian Miłosz, Jaś Kordian, Dorian, Tymon duuużo tego było brane pod uwage
Jaś za to co drugi ma na imie ;P
w mojej okolicy Kacperki i Kubusie :-)
 
u nas dziewojka miala byc Nadia Aniela, ale tyle imion dziwnych sie przewinelo przez nasze dyskusje ze łohohoh....

Chlopak juz ma imie i tak mowimy do brzucha :) - czesto to wyglada tak: "Panie Nikodemie Ireneuszu Deręgowski jak pan sie zachowuje! :D"
 
Hehe moja babcia jest najlepsza. Jak ją odwiedzam i np daje mi obiad to podwójnie. I mowi tak: Duża porcja dla mamy a ta malutka dla tego pana w brzuchu hehe ;)
U mnie dziewczynka miala być Nadia do czasu kiedy moja koleżanka nie postanowiła nazwać tak swojej córci. A później miała być Maja
A tu wyszło że chłopak :)
 
Hehe moja babcia jest najlepsza. Jak ją odwiedzam i np daje mi obiad to podwójnie. I mowi tak: Duża porcja dla mamy a ta malutka dla tego pana w brzuchu hehe ;)
U mnie dziewczynka miala być Nadia do czasu kiedy moja koleżanka nie postanowiła nazwać tak swojej córci. A później miała być Maja
A tu wyszło że chłopak :)
Moja kumpela dobra urodzila 3miesiace temu i dala malej Nadia , ale ja bylam pierwsza z tym imieniem i nawet mi sie nie snilo by go zmienic... - a poza tym kocham sie w imieniu Tośka - Antonina :) jest boskie :D:D:D... ale moj P. byl kategorycznie przeciw :p...
 
Mój syn (jeśli kiedyś będę go miec) będzie się nazywał Xander , natomiast druga córka będzie Ligią , Kaliną , Ariadną , Anastazją , Ofelią bądź Matyldą. (pierwsza ma na imię pospolicie Agata co mnie okropnie kiedyś drażniło bo miała byc Olivią bądź Vivenne ale ojciec małej się nie zgodził i wybrał Agata...no ale przy drugim dziecku nadrobie moje oryginalne pomysły)
 
reklama
:-) dziś o 8 rano mój kolega został tatusiem małej dziewczynki której dali na imię GAJA:-):-):-)!jak dla mnie fajne,oryginalne ale nie przesadzone:rofl2:!i kojarzy mi sie z moją KAJĄ!
 
Do góry