reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
ja tak samo nie nazwałabym tak psa... ale jeśli ktoś nazywa właśnie tak psy to przykto mi bardzo...
ale nie obchodzi mnie to że za przeproszeniem ktoś mi napisze że jego pies ma na imię Nadin a ja chciałam tak dać córce to mam nie dawać... jak ja tej osoby ani tego psa w życiu na oczy nie widziałam....
hehe trzeba było psu dać imię odpowiednie dla psa a nie człowieka....;-)
jeżeli sąsiadka tak by dała owszem zmieniłabym imię... ale w tym wypadku nie....

a Łucja to też śliczne imię..... :tak:



Zgadzam się z tym ale nie którzy przesadzają nadając ludzkie imiona psom.
Np. Kiedyś sąsiadka mojej siostry (odydwie się niecierpiały) dowiedziawszy się że synek siostry nazywa się Kacperek nazwała tak swojego psa. Kiedy siostra była na dworzu z synkiem ta wyszła z psem i zaczeła wrogim głosem krzyczeć na psa tak że mały aż się popłakał bo myślał że jakaś obca kobieta na niego krzyczy!
OBURZAJĄCE
 
hey dziewczyny jestem tutaj nowa mam coreczke ktora ma naimie Nicole:)macie racje jest to oburzajace gdy matki nadaja takie zwariowane imiona dla swoich dzieci
 
Janina jak dla mnie troche staromodne. Norbert mi sie ogolenie podoba tylko strasznie ciezkie imie.

Mi sie zawsze podobalo dla dziwczynki Roża lub Gaja. Ale bede miec chlopca i musze szukac imienia narazie nic mi nie przychodzi do glowy
 
Witam:-) mam dwie córeczki, jedna ma całkiem normalne imię ALEKSANDRA (wybrane przez babcię) a druga wybrane przez męża LAYLA. Obie cą cudowne między nimi jest 5 lat różnicy ale powiem wam że imię wiele mówi o dziecku.... zupełnie inne osobowości.
Co myślicie o wyborze mojego męża Layla? Bo co do Oli to jest superowe ale z opniami o Layli spotkałam się różnymi.
 
Layla to bardzo ladne imie:-)Mi sie ono bardzo podoba, znam nawed z klilka dziewczynek co maja tak na imie.;-)
 
reklama
Jak wcześniej pisałam mamy już 4,5letnia Lenkę Hanię a teraz czekamy na MASZę Lilię:):-)
Mi się podobają imiona w tak zwanym starym stylu tak więc-Gustaw, Leon, Helena,Stefania, Róża no i OCZYWIŚCIE te ze wschodnim pochodzeniem:)Dla chłopca bardzo ładne jest DYMITR
 
Do góry