reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Cześć dziewczyny! Też szukam ładnego imienia dla chłopca (chyba będzie chłopiec :)) Mam już synka Marcela a teraz kompletnie nie mam pojęcia:( piszcie może akurat coś tu znajdę..
 
reklama
mnie też się podobają imiona "rosyjsko" brzmiące:tak: (bo czy takie są to nie wiem) czyli: Natasza,Nina, Nadia, Lena, Tamara, Igor no i Sasha dla dziewczynki bardzo...no ale u nas się to chyba bardziej z męskim kojarzy...
 
mi się Nadia też podoba ale w wersji Nadine ;-)
Sasha... sama nie wiem...
nigdy nad tym iminiem się nie zastanawiałam....dla mnie takie sobie..
ale to zależy od rodziców....
 
moje zdanie jest takie że Igor też mi się jakoś źle kojarzy....
nie wiem dlaczego..... ale nie dałabym tak dziecku na imię....
ale moja kumpela ma Igora i jest słodki....
a Oliwier jak dla mnie jest o wiele ładniejszym imieniem....:tak:
 
Mój mąż też chce dać maleństwu imię Oliwier ale nie wiem czy nie jest za bardzo szpanerskie. Może wybrać jakieś prostsze. Nadal nie mam pomysłu:(
 
Ja sie bardzo długo nie mogłam zdecydowac,jakie imie dac synkowi,nie bardzo podobaja mi sie pospolite imiona.Mój ostatni typ to ALAN,już raczej zdania nie zmienie,mamie sie nie podoba za bardzo,ale najważniejsze że mąż sie przekonał co do tego imienia.Jak dla mnie ok.nie jest ani zbyt dziwne ani pospolite.i pasuje do nazwiska.:-)
 
reklama
A mój synek ma na imię Xawier a córeczka Nadia uważam że to są śliczne imiona mąż się na początku nie zgadzał się a teraz nie zamienił by je na żadne inne szcześliwa mama


ticker.php





ticker.php
 
Ostatnia edycja:
Do góry