reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Ja mam Zofie Helene, ma 5 lat:-) I od poczatku miala byc Zosia lub Zuzia,
w pazdzierniku urodzil na m sie syn ja chcialam Piotra ale m. uparl sie na Stanisława, ale z zastrzezeniem ze nikt nie moze do niego mowic Stasiek bo kojarzy mi sie to zpijakiem, moze byc Stas, Stasiu, Staszek.tak wiec jest Stanisław Eugeniusz:-)
Moze zapare lat postaramy sie jeszcze o Anielke, bo baaaaardzo podoba mi sie to imie, a jak bedzie chlopczyk to mam nadzieje ze m. da sie przekonac do Rocha:-)
U mnie duzo jest Frankow, Jasiow, Szymonow, od zatrzesienia Maksymilianow i jesdna dziewczynka o imieniu Matylda.
 
Ładne imiona! U nas bylo tak ze od poczatku naszej znajomosci bylismy pewni co do pierwszego imienia syna- Olaf. Kiedy sie urodzil zgodnie wybralismy Ziemowit. Jednak nigdy nie zastanawialismy sie nad imieniem dla dziewczynki. Nawet nie mam jakiegos ulubionego. Po prostu czulam za pierwszy bedzie chlopczyk :)
 
Powracam do mojego ulubionego wątku:-)

Ciesze się, że tak dużo nowych imion się pojawiło, zaraz będę nadrabiać zaległości:tak:

Mój ukochany syneczek ma na imię Lew-Lewcio-Lewek-Lewko:-)

Co prawda już o tym pisałam...ale tak dla odświeżenia..:-)
 
Moja kuzynka ma synka o imieniu Natan, ale niektóre "wspaniałe" :wściekła/y:ciotki mówią, że te imię dla nich brzmi jak szatan.:eek: Wiem, że to imię nosił też jakiś prorok w Biblii:tak:
 
Moja kuzynka ma synka o imieniu Natan, ale niektóre "wspaniałe" :wściekła/y:ciotki mówią, że te imię dla nich brzmi jak szatan.:eek: Wiem, że to imię nosił też jakiś prorok w Biblii:tak:
Chciałam tak dać na początku synkowi na imię to moja mama stwierdziła że jest żydowskie :sorry::eek: U nas stanęło na Rysiu i tak już zapewne zostanie. :tak:
 
reklama
Moja córcia ma na imię Sandra, chciałam nadać jej imię Nikola, ale jest już w bliskiej rodzinie więc nie chciałam powtarzać.Dla chłopca podoba mi się imię Alan.
 
Do góry