reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Trzeba być pewnym swojej decyzji co do imienia:happy: nasz Gniewko wzbudza ogromne zainteresowanie dotyczące imienia, od zdziwienia i akceptacji do patrzenia na nas jak na wariatów, ale nam się podobało i nadal podoba i zdanie innych mamy w nosie:-p
Fajne imię, nosi kolega, z zawodu Sędzia, więc kojarzy mi się bdb:cool2:
 
reklama
mama_ka ja w liceum miałam koleżankę Rite. Imię rzeczywiście bardzo oryginalne ale każdemu się podobało i sporo osób jej zazdrościło:-) :) Mi też się podoba;-) ;)
 
Moja córka ma na imię Sonia. To imię nosi królowa Norwegii,a moja córka urodziła się w Oslo. Wiele zawdzięczamy temu krajowi. Dobrze zarabialiśmy, kupiliśmy piękny dom w Gdańsku, mieliśmy wspaniałych pracodawców i przyjaciół. W Polsce ,tak jak ktoś już tu wspomniał, jak się nie ma na imię popularnie to niektórzy tryskaj jadem i pukają się po czole. A my jesteśmy dumni z naszej córuni. Cieszę się,że Marek Piekarczyk ma córkę Sonię, a także Szyc, czy Figurscy. Ja nie krytykuję imion, które mi się nie podobają, bo wiem ,że ilu ludzi ,tyle gustów, a o gustach się nie dyskutuje.
 
Och ile tu pięknych imion :) sama szukam czegoś idealnego i niezwykłego dla mojej upragnionej córeczki.
Nie mogę się zdecydować a czasu coraz mniej. Rozważamy Florentynkę (pierwsza miłość ;) tylko czy nie zbyt wymyślne), Milenkę (aktualnie raczej popularne), Melanie lub Maje (ostatnio coraz mniej bo jest mega popularne z tego co słyszałam)
nie wiem jak się zdecyduje ostatecznie ;)
 
fiordyfiordy Sonia nie wydaje mi się dziwnym imieniem, choć jest rzeczywiście dość rzadkie u nas. A polska mentalność jest taka żeby się nie wyróżniać, co też mnie denerwuje ;)

Fiolka mnie się podoba Florentynka tylko trzeba pomyśleć nad fajnymi zdrobnieniami, a jest sporo opcji :)

Ja już chyba się tak przyzwyczaiłam do "dziwnych" imion u dzieci, że teraz bardziej mnie dziwią te "zwyczajne" ;) juz nie pytam, czy imię które wybraliśmy dla naszego dziecka się podoba, bo o gustach się nie dyskutuje. To nam ma się podobać :) Na 90% będzie Rita :) z resztą nie mamy innych typów :laugh2: ale rodzinie jeszcze nie mówimy, bo nie chcę się denerwować, wiem że rodzice będą pewnie kręcic nosem że krzywde dziecku zrobimy i takie tam, a dziadek to już w ogóle nie zapamięta imienia prawnuczki i będzie mówił Marysia ;)
 
Ja nigdy wcześniej nikomu nie mówiłam typów bo doradzić nie doradza tylko będą krytykować :p więc dowiedzą się po urodzeniu.
 
reklama
Do góry