reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Mi się od jakiegoś czasu podoba Anika i Jeremi jestem zakochana w tych imionach.:-) Podobają mi się też Jeremiasz, Pola, Emma, Nela, Rita i Zachary.
Rzadkie imiona w moim otoczeniu to: Natasza, Chrystian, Oktawia, Dobrawa, Lisa, Teodor, Kosma, Jacenty, Simona, Rufin, Larysa i Mili :)
 
[FONT=Arial, serif]Z uporem maniaka przeglądam [/FONT][FONT=Arial, serif]imiona dla dzieci[/FONT][FONT=Arial, serif] i mam coraz większy mętlik w głowie. Jeśli będzie synek (USG już za tydzień ;-) ) to chciałabym aby był Miron lub Fabian, ale z dziewczynką mam większy problem. Szalenie podoba mi się Lena, ale Lenek teraz wysyp okropny.
Koleżanka niedawno urodziła Halszkę. Kurde, decyzja na całe życie. Chciałabym w miarę oryginalnie, ale nie dziwacznie. O Kaszmir, też ładne.
[/FONT]
 
Fabian b.ładne imię ale już od samego początku gdy zostało wypowiedziane po raz pierwszy Miron zdecydowaliśmy się na nie :-)

Jakbym miała mieć dziewczynkę to bym wybierała pomiędzy Tatianą, Lilianną i Kasandrą ewentualnie Wiktorią :)
 
Halszka ma coś w sobie :) W sumie mam mieszane uczucia do tego imienia, bo niby bym nie dała swojej córce na imię Halszka ale w jakiś tam sposób mnie zachwyca i uważam je za bardzo ładne.

Kasandra też bardzo oryginalne, mi się skojarzyło z Xandrą. Sąsiadka mojej ciotki. Bardzo fajna dziewczyna, ma 30 lat i mówi że dzięki imieniu czuję się jak 18nastka ( w sumie nie wiem skąd te skojarzenia) :)

A u mnie w rodzinie wszyscy wyczekujemy aż przyjdzie na świat Anastazja. Kuzynka zastanawiała się jeszcze nad Aurelią i Aidą. Ale ostatecznie będzie Nastka :)
 
reklama
Do góry