reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Eliana takie wybraliśmy bo te które mi się podobały to mojemu mężowi już nie i na odwrót :-) Co do imienia Wiktoria również mi się podoba choć ostatnio dużo osób daje je swoim dzieciom :-)
 
reklama
Eliana takie wybraliśmy bo te które mi się podobały to mojemu mężowi już nie i na odwrót :-) Co do imienia Wiktoria również mi się podoba choć ostatnio dużo osób daje je swoim dzieciom :-)

:-) hihihhi to widzę, że u Nas jest podobnie... imię, które mi się podoba nie koniecznie podoba się mężowi i kółko się zamyka, a Wiktorii jak na razie jeszcze w swoim otoczeniu nie widziałam, nie słyszałam i nie poznałam :-D i oby tak zostało :)
 
Witam wszystkie Mamy i przyszłe Mamy :)
u mnie w Rodzinie jest (było) kilka rzadkich (tak mi się wydaje) imion:
Scholastyka
Telesfor - "Dziadek cioteczny"
Walentyna - moja Babcia - imię na cześć Pradziadka Walentego :)
Marcjanna, Marcelina, Marcela, Bronisława - "Babcie cioteczne"
Marlena
Ernest
Sabina
Irmina
Milena
Konrad
Zenon
Józia - oryginalna pisownia - kuzynka Babci
Maryla
Honorata
Stefania
Amelja - przez J - kuzynka Babci
Zofja - przez J- kuzynka Babci
Nicollas
Bernadetta
Judytta
Genowefa
Manuela
Regina




od strony Męża:
Kazimiera
Feliks
Benon
Leokadia
Bogna
Rajmund
Klaudiusz
Eugenia
Czesława
Hieronim
Longina
Longin (pierwszy raz słyszałam te imiona!)
Wiesława
Agnes

do 40strony przejrzałam Nasze drzewo genealogiczne :)
może potem coś jeszcze znajdę :)

Dla Naszego Maluszka jak będzie Syn - imię wybraliśmy Nataniel
z Córką (jak będzie) jest problem z imieniem - póki co myślimy nad Livią
chcemy nadać oryginalne imię, gdyż nazwisko też mamy oryginalne :)
Dziś USG - może Maluszek się pokaże w pełnej krasie ;) i problem będzie rozwiązany (albo i nie)
pozdrawiam
 
U nas w rodzinie malo oryginalnie, zwlaszcza w rodzinie ojca bo tam od pokolen przewija sie w linii meskiej Adam i Jan. Tzn. Jan ma pierworodnego Adama, ktorego pierworodny to Jan i tak w kolko od XVIw. Nawet babcia Roza w tym momencie nie daje szalu. Z reszta oryginalnosc imion zmienia sie z czasem - bylam jedyna Kinga w kazdej szkole ale kilka lat pozniej zrobil sie wysyp King i to imie jest dzis calkiem popularne.
Nasz synek to Karol Rajmund - Karol bo takie bylo zalozenie, Rajmund po swoim tacie.
 
reklama
Do góry