reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Maleństw

reklama
Mnie wczoraj tak Diduś po pęcherzu skopał, że myślałam, że nie dobiegnę do kibla...hahaha:-D Serio i od razu pomyślałam sobie co będzie jak mnie tak skopie, kiedy będę gdzieś daleko od domu i wc:-D Posikam się na miejscu..hahaha:-D
 
Witam wszystkie przyszłe mamy muszę się z wami tym podzielić bo jestem taka szczęśliwa:happy: dzisiaj pierwszy raz rano poczułam ruchy mojego maleństwa:-) to jest takie dziwne a zarazem przyjemne uczucie poczuć nareszcie że dzidziuś jest i ma się dobrze :-D a tak sie bałam bo jak ostatnio byłam na USG to lekarz strasznie się zdziwił że jeszcze nie czuje ruchów i kazał mi jeszcze raz przyjśc jak tylko poczuje że dzidziuś się rusza
 
Ostatnia edycja:
Mnie dziecko zaczęło kopać na tydzień przed USG w którym mieliśmy się dowiedzieć jaka będzie płeć (to było w 18tc), z USG nici bo dziecko nie pokazało się w pełnej krasie, natomiast jak zaczęło kopać to chyba już na dobre. Na początku było to takie raz na jakiś czas, dopiero teraz kopie niemal bezustannie. Śmieszne uczucie :)
 
kopniaczki i takie słodkie ruchy maleństwa to niesamowite uczucie:-) mnie mój maluszek kopie tak w samym dole i raz z lewej strony raz z prawej raz na środku, przemieszcza się strasznie:-) ja się obawiam co będzie jak mu miejsca zacznie brakować, będze wkurzony hehe:-D
 
to i ja się do was przyłączam/ przyłaczam:baffled: jak to poprawnie powinno być:-D w każdym bąć razie i ja od niedzieli czuje dzidzie i z dnia na dzień coraz bardziej. Czekałam na jakiegoś motyla w brzuchu a tu za nic tego uczucia nie przypomina bardziej coś na zasadzie jak by mnie ktoś od środka za wnętrzności ciągał i wypychał odrazu... :eek::-DCo by nie było i tak się cieszę bo czekałam jak na zbawienie zwłaszcza że niektóre z Was czuły swoje maluchy w 17 tygodniu:szok: Teraz mogę cieszyć się z Wami i kiedy tylko mogę dotykam brzucha żeby maleństwo odpowiedziało :tak:
 
Też czekałam na motylki, ale pierwszym razem nie było motylkowo. To było konkretne kopnięcie i gdy za drugim razem mnie kopnęło wiedziałam że to to. Śmieszne uczucie.
 
reklama
Czesc wszystkim! Zgadzam sie ze zjawisko nie do opisania,i bardzo mile,(19tydz.)mysle ze od momentu kiedy sie juz porusza i to czujesz duzo bardziej nas zbliza, bo daje znac ze tam jest...Bardzo sie ciesze i ostatnio duzo gadamy he he choc jeszcze nie wiem czy on czy ona ale uzbroilam sie w cierpliwosc do poniedz.ide na usg!Moja dzidzia najbardziej jest aktywna poznym wieczorem i wczesnie rano,w dzien tak sobie.
Ktoras z Was pisala ze nie lubi jak ktos dotyka jej brzusia,ja tu znalazlam te elastyczne pasy z napisem "nie dotykac" spodobalo mi sie ,fajne.
Czytalam ze jesli to pierwszy dzidzius ruchy czujemy troche pozniej ,niz przy kazdej nastepnej ciazy...ale czy tak jest?
 
Do góry