reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

Klaudoos-i co pomogło jak przeczytal? :)
Ja kupuję Reginy ten z mrówkami-rumiankowy w stokrotki bo jest gruby i 3 w-stwowy,jak kupowalam inny tańszy(kiedyś kupilam na promocji velvetu-ten co nigdy sie nie kończy,niby duża rolka ...a cienizna taka.........ze wyszlo o wiele drożej bo zużyło sie go 2 a nawet 3 razy więcej.
 
reklama
Klaudoos-i co pomogło jak przeczytal? :)
Ja kupuję Reginy ten z mrówkami-rumiankowy w stokrotki bo jest gruby i 3 w-stwowy,jak kupowalam inny tańszy(kiedyś kupilam na promocji velvetu-ten co nigdy sie nie kończy,niby duża rolka ...a cienizna taka.........ze wyszlo o wiele drożej bo zużyło sie go 2 a nawet 3 razy więcej.

ja własnie ostatnio kupiłam na promocji Velvet "co niby się nie kończy" i taaaaki cienki, że przesada :/ zużywam go 2 razy tyle co normalny inny :-)
 
Klaudoos-i co pomogło jak przeczytal? :)
Ja kupuję Reginy ten z mrówkami-rumiankowy w stokrotki bo jest gruby i 3 w-stwowy,jak kupowalam inny tańszy(kiedyś kupilam na promocji velvetu-ten co nigdy sie nie kończy,niby duża rolka ...a cienizna taka.........ze wyszlo o wiele drożej bo zużyło sie go 2 a nawet 3 razy więcej.
pomoglo..nie gada juz tyle;) a my kupujemy w rossmanie taki za 9,99 bo jest najlepszy. podobny jest w lidlu ale jest go jednak mniej i drozszy bo za 12.99
 
ha..ha... wy macie z tym papierem. To dopiero się zużycie zacznie jak dzieci będą większe. Muszę stać w toalecie koło Anki - bo potrafi wyciągnąć 2 metry papieru, po czym zwinie w małą kulkę i nawet się dobrze nie podetrze.
Wracając do tematu - moja dzidzia jest cały dzień aktywna, pewnie nawet przez sen się porusza - bo bardzo rzadko jest całkowita cisza. Najśmieszniej jest jak położę coś na brzuchu, laptopa, książkę - zaraz jest to obkopane :) A prawdziwy taniec zaczyna się wieczorem :)
 
a mój bobasek ostatnimi czasy robi górki i pagórki na moim brzuszku :-) jak do niego zapukam to kopnie, ale tak to non stop jakas górka :-) mam wrażenie że robi je nawet na śpiocha :-D
...teraz też... a ja mu zawsze masuję te syrki albo dupcię :-D
 
Ja polecam z rossmanna papier aluette - ten granatowy, 3 - warstwowy, jest w paczce 10 rolek za 9.99, a w promocji za 8.99:-D naprawdę mamy go na długo!!

To was zaskocze, kupiłam w realu papier, Velvet za 7.99 - 12 rolek :-D ale to przypadkowo bo akurat bylismy, a tak to w bieronce kupujemy :-)

Damqelle - mam identycznie, kopie mnie jak szalony jak dotknę czymś brzucha hehe a jak bym opatła delikatnie laptopa, czy ksiazkę to zawsze dokładnie w to miejsce. Teraz trzymam z boku wszystko heeh
 
Ostatnia edycja:
a mój bobasek ostatnimi czasy robi górki i pagórki na moim brzuszku :-) jak do niego zapukam to kopnie, ale tak to non stop jakas górka :-) mam wrażenie że robi je nawet na śpiocha :-D
...teraz też... a ja mu zawsze masuję te syrki albo dupcię :-D

Monciaa dopiero teraz tak się spojrzałam na Twój avatarek to mój Piotrus zasypia dokładnie tak jak ta dzidzia na zdjęciu.
 
reklama
Do góry