reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

z tą modlitwą coś jest - zawsze podczas wieczornej modlitwy zaczyna mnie kopać albo tuz zaraz jak skończę się modlić :-) wie, że o niego się modlę :-)


no widzisz:-)
tak sobie myślałam, że będzie mi brakować tych ruchów jak już się urodzi mały - ale z drugiej strony się go już doczekać nie mogę :-)
 
reklama
Ja ostatnio czułam którąś część ciała z boku koło żeber i nerek tak prawie z tylu,i jednocześnie wkręcaną mialam śrubkę w okolicy jaknika:)więc pewnie jedno to było ręka a drugie noga.
małe jest głową w dół ,więc okolice jajnika pewnie smyrala ręka.
Mi caly brzuch faluje na boki,czasem robi się to nawet bolesne....ale wiem ze po porodzie będzie mi tego brakować...będzie mi tak pusto w środku
 
Dziewczyny jak czujecie swoje maleństwa to gdzie? Bo ja po lewej i prawej stronie pępka, a jak się rusza to tak po bokach.. Czy to znaczy, że on jest ułożony tak poprzecznie?

ja czuję smyranie w okolicach pachwin - tam ma rączki, jak ma czkawkę to najbardziej odczuwa ją mój pęcherz - tam ma główkę, a syrki wypycha raz po lewej raz po prawej stronie pępka i pod żebrami - to są syrki. Moje dziecko ułożone jest główką w dół, a nóżki ma rozkraczone - dlatego możliwe że u ciebie jest tak samo i wcale nie oznacza, że ułożone jest w poprzek.
 
mi lekarz powiedział że połowa ruchów które czujemy to dzieci robią przez sen i większość czasu w brzuszku przesypiają. Dużo obrotów i fikołków robią na śpiąco. Mi zawsze wypycha prawą stronę brzucha tak koło pępka i wyraźnie czuć grzbiet i pupcie;)
 
A u mnie dzisiaj okazało się na USG że maluszek jest ułożony wpoprzek, tak jak wcześniej, ale obrócił się o 180 st. i teraz ma główkę po prawej stronie a pupcię po lewej. Dzięki temu zobaczyliśmy wreszcie dokładnie płeć bo poprzednio łożysko mocno zakrywało i tylko podejrzewał gin dziewczynkę a jednak dzisiaj ewidentnie pokazał się siusiak :)
 
ariska u mnie jest dokładnie tak jak u ciebie:) z tym, że jesli kładę się na lewy bok, mała za cholerę na lewy nie chce przejść, zapiera się całym ciałem, i po prawej to mam normalnie taaką kulkę wielką i twardą:p
 
A u mnie dzisiaj okazało się na USG że maluszek jest ułożony wpoprzek, tak jak wcześniej, ale obrócił się o 180 st. i teraz ma główkę po prawej stronie a pupcię po lewej. Dzięki temu zobaczyliśmy wreszcie dokładnie płeć bo poprzednio łożysko mocno zakrywało i tylko podejrzewał gin dziewczynkę a jednak dzisiaj ewidentnie pokazał się siusiak :)
No to Ewciu dziewczyny będą miały braciszka :) Super. Już wiem że się cieszycie ( nie doczytałam na ogólnym)
WIĘC GRATULUJĘ TYCJANA - NIECH ZDROWO ROŚNIE
 
Ostatnia edycja:
Mój ma teraz tak , za z rana mnie budzi jak śpię dłużej niż do 9 :00
to ja mu wtedy mówię - Michaś jeszcze idziemy pospać i dalej śpimy :-D aż znowu mnie obudzi ....
 
reklama
a nasza mała co rano bawi się z tatusiem, ja wtedy jestem jeszcze pół przytomna, m wstaje do pracy ale jeszcze chwilę poleży i się zaczepiają, nad ranem jest moim zdaniem najbardziej aktywana:p a jak chcę się położyć na lewym boku to zapiera się żeby zostac na prawym( jest ułożona pośladkowo-poprzecznie) że wyczuwam plecki i pupcię, a wieczorem też,z tym że na pęcherzu mi wtedy siedzi i nie mam spokoju, i tak do rana przez całą noc latam do toalety, m obliczył nawet że w ciagu doby zużywam cała rolkę papieru HHAHA , i mam przydział na 3 listki jednorazowo haha :p:p, bo jak robi zakupy to ponoć się dziwnie patrzy sklepowa, że co tydzień niesie całą zgrzewę :p

Ale zbieg okoliczności hehe
Dzis skonczył sie papier poprosiłam, żeby mąż podał papier, a on, że wieczorem wykładał hehe takze u mnie tez rolka dziennie :-D

Modlicha83 - synus mój jest ułozony głowką w dół, długo nie pochodzę bo mnie cisnie na macice, mam problem z podniesieniem nogi czasem. Kopie mnie po lewej stronie, łokciami robija się po prawej, a nad pepkiem bawi się rączkami, obczaiłam gdzie co ma podczas usg i teraz dlatego wiem czym mnie trąca synuś :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry