reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

reklama
Juz mnie pewnie nie pamiętacie bo przez mojego szatana moge was tylko podgladac. Wczoraj 4 razy próbowałam cos napisac i za każdym razem Zośka mi przeszkodziła. Teraz naszczęście śpi.

Moje dziecko ma 6 i pół miesiaca i samo siada, raczkuje, wstaje i łazi przy meblach. Wcześniej sie tym denerwowałam bo mi ludzie w głowie zaczeli mącić i straszyć że napewno coś z nią jest nie tak. Dobrze że pediatra mojego dziecka mnie uspokoiła że jak cos jest w stanie sama robić to nich robi tylko trzeba ja przypilnować żeby się nie uszkodziła. Tak się zastanawiam czemu ludzie tak się wtracaja i straszą, chociaz sie nie znaja. Sama już nie opowaiadam co moje dziecko jest w stanie zrobić bo już pare koleżanek próbowalo mi wmówić urojenia i chorobę psychiczną. Jakoś nie mam ochoty niczego nikomu udawadniać wiec mówie jak się pytają o moje dziecko ze wszystko dobrze i na tym koniec. Dobrze ze rodzina jest Zośka zachwycona i oni przynajmniej nie wydziwiaja.
 
Majorka: ja cie pamietam!! Jakos razem zostalysmy z brzuchami:) ktorego urodzilas!??? Kurde to gratulacje ze Ci corcia sie tak szybko rozwija :)
 
Fajnie że ta moja mała diablica tak szybko się rozwija, ale ja czasem nie nadanzam za nią. ostatnio chodziła z strupem na nosie i podbitym okiem bo się odwróciłam na sekundę a ona z predkością światła doleciała do stolika i przywaliła w kant. Mam półki koło łózeczka to musiałam poprzekładać rzeczy bo zaczeła je sciągać. Ostatnio nawet zaczeła się wspinać i czasem sama wstanie bez podparcia. Ja też sie szybko rozwijałam (miałam 9 miesięcy jak zaczełam chodzić) ale moje dziecko to juz przesada i chwilami wolałabym zeby troche zwolnila.
 
Wiec mój mały wczoraj usiadł 1 raz sam;-):-) lezal na brzuszku, potem hyc na czworaka i hyc boczkiem na dupke :tak:dzisiaj powtórzyl swój wyczyn rano ale kilka razy mu sie tez nie udało . co do wstawania to moze z dwa razy udalo mu sie jeszcze wstac przez weekend a tak to zaraz na twarz lecial. wiec powoli widze ze nabiera nowych umiejetnosci ;-) raczkowanie to u nas narazie tylko sama pozycja na czworaka i bujanie w tyl i w przód;-) aaaa i zaczął robić też cos takiego jak Gabryś Mysia ;) tzw .pompki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny chcialam sie zapytac jak to jest u Waszych dzieci z rozwojem mowy... nie wiem czy taki temat byl poruszany... ale zaczynam troszke swirowac (chociaz wiem ze kazde dziecko inaczej sie rozwija...) moja mala ciagle jest na etapie krzyku, ona nie mowi gu gu, czy gaga, baba i takie tam... ciagle tylko krzyczy... doslownie raz udalo mi sie uslyszec jak powiedziala baba-i chyba sama nie wiedziala co zrobila... jak to jest u Was? (moje pierwsze dziecko juz dawno wydalawlo inne dzwieki dlatego troszke sie niepokoje...)
 
Do góry