reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

Belinea szok kolejny przezylam :-)
U nas bez zmian, nie siedzi, nie wstaje, jedynie pelzai coraz wiecej bawi sie sama na podlodzie. Tyle.
 
reklama
Krzyś w miarę siedzi - ale jeszcze gibie się na boki, ale on... podnosi się do stania...:szok: Jak podam mu ręce, żeby usiadł, to on dźwiga się na sztywne nóżki i pięknie stoi przez dłuższą chwilę...
 
anik., u nas to samo. juz coraz lepiej sam siedzi, probuje sie tez podnosic do siedzenia ale mu nie wychodzi a jak ja go zlapie za raczki to na proste nogi i stoi chwile
 
U nas Gabrych nauczył się raczkować :p wychodzi mu to dość nieudolnie ale jednak zapuszcza teleportem po całym naszym dobytku :p poza tym nauczył się siadać z leżenia na plecach i opracował dokładnie siadanie z brzuszka. Dodatkowo opanował takie efekty specjalne jak ściąanie obrusu ze stołu gdy pod nim siedzi, wylewanie na siebie zawartości wanienki bo chce sięgnąć po zabawki wodne, wyciąganie zawartości mojej torebki, wykonywanie fikołków do tyłu przez lewe ramię :O (ostatnie doprowadziło mnie do zawału) dalej przystaję w zamierzaniach kupna porządnego łańcucha i kagańca... chyba bez tego nie dam sobie rady :D
 
to ja juz pisałam że żoska siedzi siada stoi raczkuje i chodzi trzymana za ręce i sama przy meblach. Do nowych umiejętności doszło stanie bez trzymanki. Co prawda przez kilkanaście sekund ale nie upada tylko chyta się czegoś.
 
ok... mały o godzinę temu wstał po raz ierwszy przy szczebelkach łóżeczka... i od tej że godziny uskutecznia to dość rregularnie... zaraz go zwiąże o_O nieeeeeeeeee juz mam dość :/
 
reklama
ale dzieciaki sie porozwijaly przez swieta :szok::-)

Mysiochomis
- to jest mysl! My mozemy wypozyczyc i obroze i szelki i smycze i kaganiec od naszej kudlatej, wiec nawet inwestowac nie trzeba ;-)Tak sie mobilny zrobil wredziolek, ciekawski, uparty, ojoj, nie nadazam czasami :rolleyes:
 
Do góry