reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

Monaadams: nasza mowi baba, tatata, mamamama, taa, nie, gaga i jakies tam swoje! Pierwsze bylo baba jakies 1.5 msc temu! Ja nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze kazde dziecko w swoim tepie zacznie mowic! Moze nie wydawac dzwiekow a zaczac po prostu mowic normalne slowa!
 
reklama
Suse :D :O jestem w szoku :D

Gabrych od wczoraj uskutecznia siadanie z brzuszka :D oraz przesuwanie się do przodu z pozycji pompki :)
Siadanie z leżenia na plecach też potrafi ale tu lubi rżnąć głupa :p bo siada i jak się zorientuje że widzę to zaraz się kładzie :D mówić dalej nie mówi :p
A i z takich nowości to nauczył się naciągać sznurek w swoim grającym misiu :p jak siedzi w łóżeczku i znudzi mu się cisza to sobie puszcza melodyjkę i bawi się dalej a jak się skończy to znowu sobie naciąga sznurek :D
 
a moj maly jeszcze nie chce siedziec sam, nie siada, nie raczkuje i nie stoi :) przemieszcza sie w taki sposob ze fika z pleckow na brzuszek, z brzuszka na plecki i tak w kolko dopoki nie dojdzie do celu :) albo czolga sie podobnie jak Hubert Gii ale w duzo wolniejszym tempie :) a "slowek" wszystkich nie jestem w stanie powtorzyc :) ulubionym jest ostatnio beebee a wola tak przewaznie jak juz nie chce jesc obiadku albo deserku
 
Mia tez mowi mama, baba, tata, dada i rozne takie ale nie sa to slowa ktore rozumie...ot poprostu dzwieki jak u kzadego dziecka.
 
No wlasnie o to chodzi ze nie kazde dziecko wydaje takie dzwieki !! Moja kuzynka ma dwoch synkow! Jeden ma 5 drugi rok! Ten pierwszy nigdy nie gaworzyl ani nie gadal po swojemu i zaczal mowic dopiero ok 4 lat! Ten drugi od 6 msc gada po swojemu! Ona byla w szoku ze gak dziecko zaczyna mowic! Nie znala tego wczesniej!! Takze kazde dziecko inne!!
 
Belinea: twoja Maja juz staje na nozki a jest tylko tydz starsza od naszej Nelki! Nasza jeszcze sie tak nie podnosi :( takze rzeczywsicie kazde dziecko jest inne!!

Taka prawda. Wierz mi, że to chwila moment i zanim się obejrzysz Nelka będzie wstawać, chodzić, biegać. Niesamowicie szybko dzieci się rozwijają. Nie mogę wyjść z podziwu. Dzisiaj małą nakryłam na tym :

DSC01595.jpg
 
reklama
Do góry