reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

reklama
ja sie wystraszyłam jak Ola pierwszy raz staneła i zobaczylam jak wisi na tym łóżeczku, stwierdzilam ze nie ma co, przechyli sie mocniej i wypadnie.
Moja siostra jak miala 10 mies to sama chodzila a raczej biegała i takie łózeczko nie bylo dla niej problemem zeby wyjsc gora i miala szczebelki wyciagniete i uciekała z łózeczka dolem :D:D:D:D
 
ta, ja sie juz od dluzszego czasu zastanawiam, jak zabezpieczyc kable :baffled: Mamy malo wtyczek w domu i kable z przedluzaczy i rozgaleznikow plus telefonu i internetu ciagna sie kilometrami. Mieszkanie wynajete, wiec nie ma sensu chowac kable w sciabach (ba, niewolno) i klops...
 
reklama
Pieszczoszka1988: Laura jest niesamowita :) slodka taka :) super :)

Nasza tez juz coraz wiecej powtarza!! Dzis tez bylo papa ale bez raczki jeszcze :) no ale Laura jest prawie 2 msc starsza wiec mamy czas :)
 
Do góry