reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

reklama
Dziewczyny pochwale się tutaj, bo w realu nie bardzo mam komu. Moje dziecię ostatnio poczyniło spore postępy, jak wcześniej tylko pełzał, tak teraz próbuje raczkować. Na początku oczywiście nogi szły, a ręce nie, co kończyło się wiadomo jak ;) . Od jakichś 2,3 dni załapał, ze rączkami też należy przebierać. Na razie robi parę "kroczków" po czym na brzuch i pełza, bo tak idzie mu znacznie szybciej. z siadaniem też mnie zaskoczył, bo potrafi już sam posiedzieć niepodtrzymywany, ale nie jest to jeszcze super stabilne, bo zdarza Mu się kiwać. Poniżej załączam krótki filmik z Jego pełzaniem (potrafi przemieszczać się w ten sposób z pokoju do pokoju co wymaga od nas bycia bardziej uważnym). Robi to od pewnego czasu, a ja do tej pory jestem w szoku, bo mój pierwszy syn od razu raczkował.

https://picasaweb.google.com/100097...CKbAhoX2rM6aUw&feat=email#5820699017963640562
 
Gia super filmik, świetnie Hubercik pełza:-) Julia na razie odpycha się rękami i przesuwa się ale w tył:-) Co do siedzenia to jeszcze nie bardzo jej to idzie jak ją posadzę samą to opiera się na rękach z przodu, gdzieś nawet wstawiałam zdjęcie:-) Więc gratuluje z postępów synka:-)
 
reklama
Gia :D fajowo to wygląda :)

A ja tu też zapytam :p czy Wasze dzieci podnoszą się z pozycji na brzuszku na pozycję coś w rodzaju pompki ??? coś w ten deseń :
DSCN5133.jpg

pierwszy raz się spotykam z czymś takim u maluchów :p
 
Do góry