reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Witam :-) Wczoraj Filipczak wreszcie nauczył się wracać z brzuszka na plecy, chociaż nie wiem, czy jest się z czego cieszyć, bo rozłożyłam mu kocyk, a on taki na dwa obroty i musiałam co raz odwracać młodego :-p Nagrałam nawet filmik z tymi "wyczynami" ale nie wiem jak mogłabym go Wam pokazać :-(

Madlein Filipek nawet nie myśli o tym,żeby samemu się brać za siadanie w jakikolwiek (prawidłowy czy nie) sposób, tylko drze papę i domyśl się o co mu chodzi :-p

Dziulka gratulacje :-)
 
reklama
Dziuluś brawo dla Leane :-)

Elusia faktycznie coś w tym jest z tym lenistwem po tatusiu :-D

a nasza dzis dostała wścieklizny i wędruje po całym pokoju..normalnie co chwila na dywanie wyczynia obroty jakby sie turlała, ona przeszczęśliwa ale ja stałam nad nią jak kat nad dobra duszą bo bałam sie że zaraz łebkiem w coś uderzy..i oczywiście jakieś paprochy wyciągnęła spod szafki i próbowała wszamać :-)
 
Dziewczyny jak wygląda liszaj niemowlęcy,bo moja córka ma uczulenie na bardzo dużo rzeczy(tak mi się wydaje przy rozszerzaniu diety),ale zastanawia mnie fakt,że nigdy nie ma wysypanego ciała,tylko na policzku przeważnie lewym koło ust ,i dość często się pojawia ono,smaruje to maścią robioną w aptece na receptę i emolium kremem specjalnym,jak Natalka zaśnie to zrobię jej foto tych liców i może mi coś podpowiecie,bo sama już nie wiem,czy sobie wmawiam już te jej uczulenia ,czy faktycznie są to one:)
 
elusia,witaj:)!
"LISZAJEC jest bakteryjną infekcją skóry.Na ogół nie jest poważną chorobą,ale ponieważ jest zaraźliwy,nie należy zwlekać z wizytą u lekarza.Pierwszym objawem liszajca jest niewielki pęcherzyk wypełniony żółtawym płynem lub ropą"- no,to u Was chyba nie to.Wpiszę jeszcze inną "ciekawą wysypkę",może cos dopasujesz do swojej niuni, a i innym dziewczynom może się przyda:).
RUMIEŃ TOKSYCZNY.Na twarzy i różnych częściach ciała pojawiają sie nieregularne ,czerwone plamy o srednicy od 6 do 12 mm,niektóre z nich z drobnymi białymi krostkami.Nie wiemy,co je wywołuje,ale gdy znikną,nie pojawiają się ponownie.

Dziulka,no,to takie kochane,skłonne do dzielenia się tym,co dobre dziecię chowasz:)))- gratulacje:)- rehabilitantce Wiktorka by sie pewnie spodobała;)))PPP!A co do literki "B",to Amelka od jakiegos czasu pakowała ja ,gdzie sie dało,ale ostatnio,tam na wiosce "umarłam",jak weszłam do pokoiku,a ta gada do misia,z łapka w buzi ,oczywiście,no i wyszło jej "ABDULLACH":))))!- to imię miskowi nadała,nie?:)))
 
Ostatnia edycja:
no to liszajec raczej odpada bo nie ma w tym ropy,a rumień to możliwe....ale pewnie to zaś od uczulenia....już nie mam sił....wszystko co je to jej nie służy:(
 
A może to nie jedzenie,tylko cos całkiem innego?woda?Kosmetyk?Proszek do prania,kosmetyki Twoje lub męża...mozliwości,niestety,jest mnóstwo...:(
 
załączam obiecane zdjęcie,tylko na tym policzku to jest bardziej czerwone niz na zdjęciu,bo na zdj wyszło dość blado
 

Załączniki

  • P1040588.jpg
    P1040588.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 47
Elusia - mój ma to samo - tylko w znacznie cięższej postaci. Wkleiłam zdjęcie jak to u nas wygląda w wątku 'karmimy inaczej' więc zerknij. Proponuje przenieść rozmowę na temat alergii do tematu 'Obawy dotyczące niemowląt' żeby nie robić off topicu ;-)
 
Dziulka, fajnie że Leane taka chętna do dzielenia się z mamusią :)))

Alicja, brawa dla Isi - małej wędrowniczki :) Ja też sie boje wyjadania brudków z każdego kąta, oj chyba trzeba bedzie dokładniej sprzątać ;)

Happybeti
, dosyć egzotyczne imie dostał misio ;) A może to imie przyszłego męża :p

Elusia, to jest też bardzo podobnego do tego co u nas jest :( ale to najlepiej na innym wątku, tak jak napisała nice :)

A ja musze sie pochwalić ... znowu :p Bo pękam z dumy dzisiaj :)))
Patryk dzisiaj wykonał swój pierwszy obrót z plecków na brzuszek :D Całkiem sam, chociaż korciło mnie żeby mu pomóc ;) posprzątałam mu dzisiaj mate z zabawek, rozłożyłam ją i zdjelam pałąki z góry bo jakoś krępowały mu ruchy i jak go kładliśmy na mate to ostatnio jakiś niezadowolony był, więc miał dzisiaj pole do popisu :) Najpierw pogadał troche z żyrandolem a potem zainteresował się czymś po lewej stronie i tak zaczął się chmajtać ale myślałam że nie da rady bo jakoś nie poradnie mu to szło, tylko czekałam aż się zdenerwuje i da sobie spokój, a tu taka niespodzianka, chyba za 10 razem bach i na brzuszku :))) Zaczełam bić mu brawo i widać że też był z siebie dumny bo cieszył się jak nigdy ;)
Ciesze się podwojnie bo na początku tygodnia przekręcił się z brzuszka na plecki a teraz w drugą strone :)))
 
reklama
roxi, gratuluję małego "przekrętka":-D

Beti, abdullach mnie wcale nie dziwi - jakie inne imię mogła wymyslić mała AlKaida;-):-Da właśnie jak tam mała terrorystka???
 
Do góry