reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

maga, siedzieć w jednym miejscu to on już od dawna nie siedział ;-) ale to fakt że zaczyna się nowy etap, co jedne to ciekawszy :-);-)
 
reklama
Zuza jak zaczyna swoje "wyczyny" i psoci, to ją przeganiam z jednego miejsca i idzie w inne. Idzie sobie przez mieszkanie, macha rączkami i się rozgląda w co nowego paluszki włożyć i czym rączki zająć :-D prześmiesznie to wygląda.
 
Wczoraj byliśmy u sąsiadów zobaczyć ich małego synka i Zuzek bawiąc się ze starszym nawija, żeby dał jej piłkę i stała nad nim i mówi "daj to daj to" 2,5 rozumiał, ale piłką podzielić się nie chciał i Zuzka dalej "daj to daj to" ....a sąsiad zdziwiony patrzy i mówi, ojej ona tak gaworzy ......wydawało mi się, że to już mowa, ale może być gaworzenie ;-)
Potem oczywiście pochwaliła się wszystkim co potrafi i też patrzyli jak zaczarowani :-) więc mamusia urosła wczoraj jak PAW hehe
 
reklama
a moja dzisiaj wyjechala mi po francusku " guirlande" (girlanda) pokazujac na takowa nad kuchnia!!! szczeka mi opadla bo to cholernie ciezkie mi sie wydaje dla tekiego malego misia:) i jeszcze wyrazne R mowi:))
 
Do góry