reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o karmieniu piersią / butelką

ajako nam w szpitalu dawali kaszę manną codziennie rano, a wieczorem zupę mleczną , ryż lub kluski na mleku i tym mlekiem nas katowali ( oczywiście razem z tą zupą czy kaszą były kanapki z wędliną:), więc widocznie można, a pewnie to był sprawdzian na ewentualne alergie mleczne u maluszka. Ja kaszę jem praktycznie codziennie na wieczór.
Doris ma racje z tymi drożdżówkami - można jak najbardziej, najlepiej domowej roboty upiec ciasto drożdżowe i do mleka jak znalazł;D poza tym wiem, ze można chlebek bananowy, ja piekłam ostatnio zwykła babkę piaskową , do której powtykałam jabłek i też nic się niuni nie działo.

Jesli chodzi o sałatkę to ja bym zrobiła na twoim miejscu zwykła jarzynową ( bez ogórków kiszonych) i zamiast majonezu dała do niej jogurt naturalny i będzie pycha!:)

ja też wcinam wszystko jak najęta i nie wiem jak schudnę;D

tutaj masz przepisy na sałatki i nie tylko dla mam karmiących:) zresztą bardzo fajna strona do wykorzystania :)
http://delicjematkikarmiacej.blox.pl/2010/06/Ah-o-salatkach-zapomnialam.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Amandla- dzieki serdeczne!!! faktycznie, ze tez nie wpadlam na zwykla jarzynowa i do tego z jogurtem naturalnym :cool:
zaraz sobie ta stronke jeszcze przegladne, bo mam wrazenie, ze jem zbyt monotonnie, a przeciez teraz w tygodniu musze isc na morfologie, bo polozna chce zobaczyc czy mi ta anemia minela, mam nadzieje, ze tak, bo za cholere nie bede sie dodatkowo szpikowac zelazem.

a ja jedynie moge podpowiedziec co ja zajadam codziennie, zazwyczaj wlasnie wieczorem;
jogurt naturalny albo (czasem) serek waniliowy ze spora iloscia otrab i poki co mnie sie naprawilo wszystko i maly nie ma problemow z brzuszkiem i kupkami.
 
no ja tez uzywam z aventu kapturki i sa naprawde fajne.

A chciałam podpytać jak karmicie swoje pociechy, co 3 godziny czy na żądanie, bo u mnie w szpitalu zalecali na żądanie, ale położna mi marudzi z ośrodka, że niby co 3h i tego się trzymać a sama nie wiem, mała przez pierwsze 5dni ladnie jadla kiedy wstala i potem spala 3-4h i znow jadla ale teraz od 2 dni gdzies mniej je czesciej sie budzi i jakas marudna i troszke sie martwie ;/
 
Ostatnia edycja:
ja zadnych kapturkow nie uzywam, jakos daje rade , maly ladnie lapie wiec nie jest zle. co do czestotliwosci karmienia, karmie oczywiscie na zadanie, tak karmilam Kevina i uwazam ze to najlepszy sposob, ale kazdy robi jak uwaza ze jest ajlepiej dla niego i malucha. :tak: jak przyjdzie polozna to sie okaze ile stracil na wadze , mam nadzieje ze nie za duzo ...
 
reklama
mój synek też jest karmiony na żądanie i w domu też tak będzie w naszym szpitalu robią tak z wcześniakami, że małe co 3h czy chcą czy nie chcą a jak już są większe to na żądanie, mój je jak smok ;) wychodzimy prawdopodobnie w ten piątek a jak nie to już w poniedziałek na 100% nie mogę się doczekać!!!
 
Do góry