reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

ja zaczełam nosić ten pas dość późno i cos mi sie wchłoneło ale głowy nei dam sobie uciąć ze to była zasługa pasa bo ćwiczyłam też wtedy
Beaftka i tez słyszałam ze mieśnei sei rozleniwiaja jak pisała Giza;-)
 
reklama
A u mnie idzie w uda i pupe... :angry: Po pierwszej ciazy brzuszek zlecial mi bez cwiczen, ale teraz to juz chyba nie pojdzie tak lekko...
 
Mi dodatkowe kilogramy ida w brzuszek , troche uda i pupa;-). Ale oponka też widze, ze zostanie. Ciekawe tylko jak długo:confused: Będzie trzeba nad tym popracować do lata:-D.
 
moja położna mówiła że majtki ściągający i pas to tylko jak już gdzieś masz wyjść a się nie mieścisz w spodnie a tak przez 6 tygodni nic nie ściągać

po 5 dniach od porodu wyglądałam dalej jak 7 miesiąc a dziś brzuch bardzo nisko i taki miękki
 
Sorki ze was męcze moimi fotami ale wali mi z nudów na głowe ostatnio hehe.No i jakos mi tak dziwnie jak pomysle ze juz niedługo nie bede miała brzuchola i robie mu foty:-) 04032008547.jpg

04032008551.jpg

04032008544.jpg
 
Befatka- ale superowy brzuszek:-). I widzę, że humorek dopisuje, skoro takie pomysły do rysuneczków na brzuszku się pojawiają. Na prawdę rewelacja:-D:-D:-D.
 
reklama
Do góry