reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Marteczka - Niekat ma rację - ja też naprawdę szczerze uważam, że wszystkie tu dziewczyny na zdjęciach dobrze wyglądają.
Ja też patrzyłam na wagę ale teraz odpuściłam, bo po pierwsze - uważam , że i tak dobrze wyglądam a po drugie
Też uważam,że fajne z nas mamunie!Przecież mówiłam,że powinni nas na kalendarz wziąć(na marzec):-D
nie!ja też z kompleksu już się wyleczyłam:-D:-D:-D,dla mnie najgorszy był 5-6 miesiąc,bo wtedy jeszcze brzuch wygląda jak flak i jest taki bardziej rozlany:baffled:jakby się na prawdę przytył,najszybciej mi przybyło kg i wtedy to się czułam paskudnie,jeszcze problemy jakieś z cerą miałam:wściekła/y:.A teraz to już się fajnie czuję,widac,że to ciąża,a ja się czuję jakbym w niej była od zawsze:-)
 
reklama
Stwierdziłam ostatnio, że strasznie będzie mi brakować tego wystającego brzuszka i kopniaczków - z jednej strony to szkoda że ten czas tak szybko ucieka:-(

No i niestety muszę się pochwalić - a raczej wyżalić, że moje rozstępy na dole brzuszka się powiększają :wściekła/y::no::wściekła/y:
 
Amie wyglądasz extra!!
Ja u siebie rozstępów nie zauważyłam ( na razie) ale wczoraj zauważyłam tę kreskę!!! jest mało widoczna ale jest:tak:
 
Amie no lux mamuśka z ciebie:-)!
Weronika jaka wredna?Też bym szukała odpowiednich argumentów:tak:.A moja siostra mówiła,że ona to po porodzie jeszcze czuła jakby dzidzia się wierciła i kopała-można się w końcu przyzwyczaić tyle czasu to czując...no poczekamy-zobaczymy.
A mi rozstępy na cycku nie znikają!
 
Marteczka ja nie bedąc w ciazy juz 6 miesiecy czuła tak jakby ruchy a to były tylko ruchy/gazy w jelitach:-p:-Di zastanawiałąms ie czy przypadkiem nie jestem:confused::-D
 
ja myślałam że mam wielki brzuch ( bo mam z porównaniu z wami :-)) ale na szkole rodzenia i dziś na przystanku widziałam jeszcze większe nawet moje koleżanki stwierdziły że mój jest mały :-D a w nim już taki duży bobas :-)



 
Ninjacorps- Zgodnie z zyczeniem i zasadami forum oto moj (moje) brzuszek (brzuszki) :-)
 

Załączniki

  • DSC00329.JPG
    DSC00329.JPG
    29,3 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry