reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

reklama
Hej. Dawno tu nie byłam małe zawirowania życiowe We wtorek mieliśmy prenatalne. Wszystko OK, termin na 8 maja (byl 7 , narazie lekarz mówi, że chłopczyk :)
 

Załączniki

  • IMG_20181024_193945.jpg
    IMG_20181024_193945.jpg
    333,5 KB · Wyświetleń: 145
No to w koncu ja na spokojnie sie pochwale ze wczoraj bylam na usg 1 trym :-) Lekarz badal dokladnie okolo 30 min. Wg om 09.05 wg usg 3.05, a ze ja od poczatku wiedzialam ze maluszek starszy o kilka dni to sie nie zdziwilam :-) Wszystko w porzadku, wg usg ryzyko wad niskie a maluszek caly i zdrowy. Wszystkie paluszki policzone dwie nozki tez a serduszko jak dzwon. Tylko w zaden sposob nie chcial rozdzielic stopek i nozek zeby cos tam zagladnac dlatego nadal mamy wstydnisia incognito:-)
 
Ostatnia edycja:
Podniecona tym, że na badaniu usłyszałam, że prawdopodobnie będzie to dziewczynka postanowiłam zbadać temat i podzielę się z wami informacjami jakie znalazłam. Otóż „internety” wyjawiają, że na usg widać to tak:
IMG_2330.JPG



U mnie na usg teraz wyglądało to tak:
Widać gdzie lekarka pokazuje kursorem ten owy „wyrostek” na płasko a wręcz skierowany do dołu.
IMG_2333.JPG


A na usg z Olkiem w dokładnie tym samym tygodniu lekarz pokazywał zaś prawdopodobnego siusiaka:
IMG_2332.JPG


Mam nadzieje, że z mojej dziewczynki nie zrobi się chłopak[emoji6]
 

Załączniki

  • IMG_2330.JPG
    IMG_2330.JPG
    133,5 KB · Wyświetleń: 440
  • IMG_2333.JPG
    IMG_2333.JPG
    85,3 KB · Wyświetleń: 439
  • IMG_2332.JPG
    IMG_2332.JPG
    63,6 KB · Wyświetleń: 434
reklama
Ale super dziewczyny, cudne zdjęcia gratulacje [emoji7]
@soniafka a myślisz ze na moich prenatalnych w 11+2 byłoby coś widać? Aktualnie nastawiam się na to, ze nie określą mi nic. Ale nie mieli pozniej terminu
I trzymam kciuki za dziewczynkę [emoji173]️
 
Do góry