reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

Sonia masz idealne do tej obserwacji zdjęcia. Też już nie raz zglebialam ten wątek w Internecie i znalazłam takie same dane i mam takie same wnioski. Ale super będzie parka u was [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Nikoś, ja miałam oba te badania o których wspomniałam w poście w 13tc a jednak im dalej tym lepiej płeć widać wiec ciężko powiedzieć czy u ciebie będzie widać. Może lekarz się dopatrzy [emoji5]

Sunnmaggy, wiadomo, ze będziemy zaciskać kciuki.
 
Kobitki, melduje się po badaniu- Wszystko jest super!
Kość nosowa obecna, przeziernosc karku 1,30mm. I wszystkie inne pomiary tez dobre.
Zmienił nam się tp, z 19 na 15 maja [emoji4]
Bardzo niskie ryzyko, ale pappa tez musiałam zrobic, mam nadzieje ze wszystko tam tez wyjdzie dobrze :)
Jestem tez już zapisana na drugie prenatalne na 18 grudnia, wtedy tez lekarz określi płeć, bo aktualnie sam stawiałby na chłopaka, ale nie da sobie ręki uciąć bo jest wczesnie i nie widać.
I Nasz robaczek [emoji173]️
IMG_8119.JPG
 

Załączniki

  • IMG_8119.JPG
    IMG_8119.JPG
    353,5 KB · Wyświetleń: 480
Ja tez juz po wizycie. Lekarz zrobil bardzo dokladne badanie usg, sprawdzal wszystko jak na prenatalnych :-) Paluszki u rak nawet policzyl, zmierzyl nt w normie, tylko kosc nosowa nie byla idealnie widoczna, bo raczka albo w buzi albo na twarzy. Za tydzien prenatalne to nawet fotki beda ladniejsze :-)
Jestem zadowolona z wizyty i pelna nadziei ze bedzie dobrze :-)
 
reklama
Do góry