reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Relacje z porodów:)

Dziewczyny, które maja to przed sobą.

Pamiętajcie o pozytywnym nastawieniu, myślcie tylko o dzidziusiu.:tak::tak:
Oddychajcie !!!! w czasie skurczy, tak aby brzuch unosił się do góry - to nie będzie tak bardzo boleć. Między skurczami macie czas na odpoczynek a może i na żarcik. Nie bójcie się porodu i nie krzyczcie "NIE CHCĘ". A jak już przyjdą skurcze parte - to przyjcie z całej siły:rofl2::rofl2:

Wasze pozytywne zachowanie wpłynie także pozytywnie na położne:);-);-);-)
 
reklama
mazdaga pięknie to napisałaś :-):wink::-)!
Bardzo chciałabym mieć na tyle siły, aby tak właśnie postępować przy porodzie :tak:, ale co mi z tego wyjdzie w praktyce to się niedługo okaże...:hmm: W każdym razie będę się starać:tak:;-):tak:!!!
 
Kasia, gratuluje opanowania :tak: no i ze bylas gotowa bez znieczulenia wytrzymac- wow! Ja to boje sie ze w histerie wpadne jak tylko sie zaczynac bedzie, dobrze chociaz ze moj maz to okaz niezwykle spokojny i wyluzowany. A te szwy wewnetrzne to bardzo bolaly?
Czarna, ale Ci sie facet trafil! :no::crazy::wściekła/y: Jak kiedys wroci na kolanach to mam nadzieje ze dostanie duzego kopa w d**e i ze bedzie zawsze zalowac co zrobil!

Natala, gratuluje Soni i ze wszystko juz coraz lepiej. Jesli mozna spytac to jak wysokie cisnienie mialas ze zdecydowali sie na CC?

Mazdaga, super porod! Czy ja cos przeoczylam czy udalo Ci sie bez znieczulenia?

PM, bardzo ladnie z Twojej strony ze nie opisujesz swoich niemilych przezyc porodowych bo te bardziej histeryczne z nas (czyli ja :sorry:) to by pewnie juz CC zaplanowana zabukowaly.
 
Mazdaga podziwiam że bez znieczulenia. Ja zamierzam o nie prosić już jak zajadę na izbę przyjęć :-D
 
Ja bym wolala tym razem bez jesli sie da bo dosc niemilo wspominam epidural i przez to porod. No ale wiadomo nie wszystko da sie zaplanowac...
 
Cicha mogłabyś mi napisać, czemu źle wspominasz epidural? Ja ostatnio na to się nastawiłam, bo w necie same pozytywy są opisane, a wiem że bez jakiegokolwiek znieczulenia to ja nie urodzę.
 
reklama
A to moje sprawozdanie
smile.gif


poród masakra, we środe od 10:00 miałam regularne skurcze i
pojechaliśmy na izbe o 14:00 i mnie zostawili, Tosia nadal ułożenie
miednicowe no i poszliśmy na porodówke i tak się męczyłam aż mi
podłączyli oksytocyne i zaczeło się coś ze skurczami robić , jakieś
nie regularne i przed pułnocą nadal 7 cm rozwarcia więc decyzja cc
no i mam tylko z sali operacyjnej krotkie przelotne obrazy ale
twarzyczke wyjętej Tosi pamiętam no i już jak ją wyjeli zaczeły się
problemy straciłam ponad 1000ml krwi, na granicy jeszcze troche i
transfuzja, puźniej na sali pooperacyjnej ponad 2h doprowadzali mnie
do stanu jako takiego, siniałam miałam tylko 30 stopni celcjusza no
ale się udało ja się nie poddałam i lekarze omnie walczyli.
No troche przerażające ale tak było, dla jej uśmiechu warto
pocierpieć było
 
Do góry