reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Relacje z porodów:)

Kasiu_s pięknie wszystko opisałaś...:-) :tak:!! Świetnie Ci poszło jak na pierwszy raz;-) Gratulki!!!
mazdaga super, że tak ekspresowo urodziłaś:yes:! Jak widać nastawienie jest baardzo ważne - im mniej stresu tym łatwiej i szybciej...:wink:

Powiem szczerze, że bardzo budujące i pocieszające są te wszystkie Wasze opisy!!!:happy:
 
reklama
Rzeczywiście, aż miło poczytać o tych naszych marcowych porodach:-) Tylko "zamknięcie tematu" przez Przyszłą Mamusię chyba nie będzie zbyt przyjemne, mam tylko nadzieję, że po takim czasie wspomnienia są już mniej bolesne:sorry::sorry:
 
siwona- normalnie mnie wywołałaś na tym wątku:-D. Dopiero dziś od dłuższego czasu tu zajrzałam;-). I cieszę się, że nikt nie powielił mojego porodu, bo nie ma co wspominać:wściekła/y:. I jak tak czytałam te relacje z porodu to może się kiedyś zdecyduję na kolejne dziecko (może kolejny poród nie będzie już taki straszny;-)).
Jeśli chodzi o mój poród to cieszę się, że mężusia miałam przy sobie od początku. Nawet parł ze mną:-D:-D, tylko szkoda, że skończyło się cc.
Ale tak jak obiecałam napiszę o tym kiedyś...jak już się rozpakujecie wszystkie. Chociaż z perspektywy czasu myślę, że złagodzę moją historię. Bo jak tylko zaczynam o tym myśleć co się działo przy porodzie to zerkam na moją słodką Kruszynkę i złość stopniowo gaśnie.
GRATULUJĘ WAM TAK WSPANIAŁYCH PORODÓW!!! :-):-):-)
 
Przyszła Mamusiu - przerażasz mnie....ale rozumiem po trosze Twoje emocje...ja swojego pierwszego porodu tez miło nie wspominam a trwał przecież TYLKO 13 h....dobrze że Tosia Ci to jakoś wynagadza:tak:
 
Mazdaga, zgodnie z Twoimi wskazówkami już zaczynam się pozytywnie nastawiać do porodu... ale to wcale nie jest takie łatwe...

PM, cieszę się, że już powoli zapominasz o przykrych przeżyciach podczas swojego porodu... rekompensują Ci to córeczka i mąż... a to teraz jest najważniejsze...
 
reklama
Do góry