reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Ja farbowałam i będę farbować. Teraz farby są o wiele łagodniejsze. Ja u siebie robię pasemka, bo farba nie ma wtedy kontaktu ze skórą.
 
Ja będę farbować farbą bez amoniaku.

Trochę intymne dot. podwozia - Macie Dziewczynki śluz, czy całkowicie sucho? Bo ja mam dużo białego śluzu, a nie pamiętam jak było w pierwszej... :eek:
 
Co do farby to i ja farbuję i w ciąży nie zamierzać przestawać:tak: Także dzieki za odpowiedzi:tak:

A śluz mam, ale nie jakoś przesadnie dużo, takie ilosci jak w płodne:tak:
 
Co do farbowania to ja zafarbuję ale po 12 tyg jestem brunetką i farbuję na ciemny brąz więc odrostów prawie nie widać
Co do śluzu To ja mam biało żółtawy najwięcej rano taki o konsystencji troszkę gęstrzej niż kurze białko. W ciągu dnia jest przeźroczysty i jest go bardzo mało.
 
Mysza1984 - na początku ciąży (w 2-3 tygodniu) biały i grudkowaty i było go duuużo (już myślałam, że jakiś grzybek się przypętał, chociaż innych objawów nie było!), teraz mniej więcej jak w dni płodne, przezroczysty biały lub lekkożółtawy, ale nie bardzo dużo.
 
i ja farbowałam, nawet nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży. Teraz akurat następna farba wypadnie na pocz. 2 trym. Wcześniej też farbowałam.
 
reklama
Co do farbowania: ja jestem naturalną szatynką, ale od paru dobrych lat jestem balejażowa blondyna:) W blondzie czuję się najlepiej i nic zmieniać nie będę... Poza tym, byłam u mojej fryzjerki w poniedzialek i zapytalam jak to jest... Powiedziała mi, że dopóki nie najem się farby, to nic się nie stanie :) powiedziała mi, że rzeczywiście, nie podejmuje się farbowania włosów dziewczynom, które z kibla nie wychodza, bo ciagle "rozmawiaja z sedesem", o zapach farby może im nie podpasować... Ale w innych sytuacjach... Dlaczego kobieta w ciązy ma się czuc nieatrakcyjna? :)

Co do śluzu, coś tam się pojawi od czasu do czasu. Gdy jeszcze nie wiedziałam na 100% ze jestem w ciazy, bialy śmietanowaty śluz był dla mnie wskazówką, że może się udało :) no i fakt, wtedy było go duzo...
 
Do góry