reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przyszłe mamy Lublin

no ja akurat na minkyitkaninki zamawialam i dosc sporo za bawełne zaplacilam bo 37 zł za mb... no ale sie uparlam na ten konkertny koci wzór i nie bylo juz przeproś :) i tak mnie to wyszlo taniej niz zamawianie kokonu a jeszcze sobie uszylam kocyk i poduche... tak wiec 82,5 zł za bawełne, minky i wypełnienie zarówno do kokona jak i kocyka...:)
ale da sie na pewno taniej... niektore bawełny chodzą po 10-14zł za mb... ja jednak jako zadeklarowana kociara nie moglam sobie tego wzoru darowac ;D
no tak wlasnie minky po 37 zl to mozna nawet w bocianie dostac. w internecie po 25 kupowalam ale wiadomo - trzeba wiecej kupic zeby sie transport oplacal. Bawelne kupowalam w internecie za 12 zl i jest calkiem spoko. wklejam spiworek - jedno z dziel mojej mamy
1482219399-1d1mld.jpeg


Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Ja za minky dałam 3 dychy. 37 to cena bawełny :) bo jak pisałam chciałam ten konkretny wzór. Widziałam taniej minky ale chciałam wszystko zamówić razem i tkaniny i wypełnienie i sznurki do ściągania i lamowke , bo jakbym polowala na wszystko osobno to właśnie koszty wysyłki by doszły i siłą rzeczy bym wcale na tym nie skorzystała [emoji14] no ale ceny różne mogą być bo grammatura inna i co za tym często idzie jakość :/ Ale i tak samemu sie bardziej opłaca a i cieszy sie człowiek, że coś dla własnego smyka może zrobić [emoji4]

 
Spiworek fajny. Ja pomyślę o takim jak dzidzi podrośnie i się ochlodzi. Póki co musi mój portfel odpocząć [emoji4] a i na początek nie potrzebuje chociaż kusi żeby wszystko co możliwe uszyć już [emoji2]

 
Spiworek fajny. Ja pomyślę o takim jak dzidzi podrośnie i się ochlodzi. Póki co musi mój portfel odpocząć [emoji4] a i na początek nie potrzebuje chociaż kusi żeby wszystko co możliwe uszyć już [emoji2]

 
bylam. wybor sredni i ceny tez srednie. jesli chodzi o dresowki to na rusalki jest fajny sklep.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
wybór moze nie jest duzy ale z ceną to na serio? 10,20 za mb (takie są na stronie) to przecież malutko :O
na dresówke sie jeszcze nie porywam, poki co planuje uszych poduchy oraz zaslony i posciel dla siebie :p ciuszki jak juz troche wiecej wprawy bede miec :D ale widzialam ten sklep :)
 
a moze jednak cenom sie mocno nie przyjrzalam?

Zycze Wam wesolych i spokojnych swiat i grzecznych i zdrowych maluszkow!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry