reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

przyszłe mamy Lublin

ja na bezpiecznego malucha chyba jednak nie dotre :( napiszcie potem co ciekawego bylo... moze jeszcze przed kwietniem cos zorganizuja w naszym Lublinie i sie zalapie
 
reklama
Dziekuje wam wszystkim jeszcze raz. Sa szanse ze jutro wyjde ze szpitala i to by byla dla mnie mila niespodzianka bo wmowilam sobie ze na 100% bedzie zoltczka a chyba jej nie bedzie!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Grama80 serdeczne gratulacje dla szczęśliwych rodziców :rolleyes: Zosia witaj na świecie :-) :)
No niestety porodu nie da się zaplanować :confused:..ja chciałam skakać na piłce w czasie akcji porodowej a jak przyszło co do czego musiałam leżeć 16 godzin na lewym boku....:growl:
 
Ostatnia edycja:
Hehe Grama nikt Ci nie każe kończyć produkcji jeszcze [emoji16] możesz działać...i sprawić coreczce rodzeństwo jeszcze :)

 
aaale tu cichutko...
Ja na bezpiecznego malucha nie dotarłam.. tak się okropnie czułam, że od razu p pracy wróciłam do domku- kąpiel i pod kołderkę ... Ostatnio na nic nie mam siły, no przepraszam .. w sobotę miałam przypływ energii- wzięłam się wiec a sprzątanie- wszystko szlo, zasłony, firanki, pościel, pranie , no wszystko... a wieczorem myślałam ze umrę - tak mnie brzuch bolał i w zasadzie wszystko inne też ...
 
reklama
Do góry