reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przychodzi majówczątko do lekarza....(wizyty, szczepienia i leczenie)

Bra czytając ten wątek serce mi pękało,że Lenonek będzie miał doopsko pokłute,a tu proszę mamuśka zadziałała i jest już lepiej. Super! Bardzo się cieszę:)

Jaipur a wy tak na ZEN zachowanie się szczepicie z Gag???:-p

Gag a co to za kropelki na dobry sen?? Mój młody nie spogląda w TV on po prostu ogląda :)
 
reklama
Bra- cwana bestia z Ciebie :tak: i bardzo dobrze kochana bardzo dobrze :* cieszę się że malusia dupusia ocalona :*
Gag- :wściekła/y: ojj jak ja klnę jak ktoś tak długo na wizycie siedzi ojjj klnę ! w duchu oczywiście :-p;-) cieszę się zaś że szczepienie dobrze poszło :-)
 
Bra Żelka ma rację:tak:, zagadacie malutką i ani nie poczuje. Kurcze doczytałam właśnie:szok:, coś Ty czemu mamy się śmiać? W życiu bym na to nie wpadła. Pupeńka Lenonka ocalona!
Jaipur Gag ale fajnie się szczepicie, a znałyście się wcześniej już?
Gag też nie chciałabym być za Wami w kolejce a już napewno nie chciałabyś żeby był ze mną mój chłop;-), jemu ZEN szczepionka czasem by się przydała bolesna taka w pupę:-D
 
agacio nooo:-D

i nie mów,szczepionka ZEN nie jest bolesna, bo nie byłaby wtedy ZEN:-D a jak chcesz swojemu dać bolesnego kopa to poprostu daj,nie trzeba mu żadnej szczepionki a też przemówi do rozsądku;-)
 
Bra o matko dopiero przeczytałam o Lenonku! Całe szczęście, że poszliście do innego laryngologa i tak się tylko to skończyło a nie zastrzykami. niech malutka wraca szybciutko do zdrowia.
 
reklama
jolek.....szczepionka ZEN to byłby prawdziwy hicior!!!!! Jolek ja pierwsza w kolejce, jaaaaaaa!!!!

jaipur......ano dobrze, ze byliscie przed nami, bo nie chcielibyśmy Wam podpadac ;-)

Pediatra przepisała nam hydroksyzynę, to znaczy powiedziała, ze przepisze, ale recepty nie dostałam przez to całe zamieszanie ze szczepionką i teraz muszę ponownie się po nią udac. więc dopiero za kilka dni będę mogła sprawdzic jej działanie.

a wytyczne odnośnie diety to - paśc synusia bo chudzina jest, tj. mam przyzwolenie na utrzymanie kaszki 2 razy dziennie, i jeszcze podpytałam o dietę po odstawieniu Stanisława od cycusia (co zamierzam zrobic w marcu-kwietniu). jeśli nadal bedzie jadł kaszki to nie muszę wprowadzac mleka, wystarczy dołaczyc do tego jeden owoco-jogurt i bedzie git - 3 posilki mleczne - tak jak ma byc.

agacio.....toż to możęsz się szczepic razem z nami, zapraszamy! :-)



jaipur.....to ja już wiem czemu Stachu taki niemrawy (też 2 dawka szczepionki p/pneumokokom), a ja głupia sobie przypisuję sukces w usypianiu
 
Do góry