reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przychodzi majówczątko do lekarza....(wizyty, szczepienia i leczenie)

hope od wczoraj staram się cycac częściej, ale nie ukrywam, że wczesniejsze "raz dziennie" daje znac o sobie. mleczka mało, brodawki zaczerwienione, no ale cos tam leci więc nie jest źle. sporo pije, pilnuje jedzenia i liczę , że laktacja sie rozkręci.

poobserwowałam małą i wymioty towarzyszą kasłaniu. a kaszelek niestety sie nasila ;((( odpukac wieczornej kaszki nie zwróciła więc jest szansa, że zostanie w brzuszku,a zrobiłam dośc gęstą.
hope a mówisz o takim domowym kisielku czy kupnym?

na rota małej nie szczepiliśmy, niestety za późno się obudziłam ;/ ale ograniczamy jednocześnie kontakt z przedszkolakami do siostrzenicy, by niwelowac zagrożenie

na szczęście chociaż oczka mają się lepiej więc nie będziemy musieli , tak jak poprzedniej nocy co godzinke ich przemywać.
 
reklama
Jak Staś miał rota to leciało tylko dołem,ale niezbyt często (a i tak się odwodnił) do tego temp. ok. 38, zapalenie ucha i lekki kaszelek....no i zapewne straszny ból brzucha bo płakał non-stop!

Bra....mam nadzieje, że u Lenki to nic poważnego i szybko jej przejdzie to choróbsko!!!
 
Bra- kotek z zapartym tchem czytałam co dalej u Twojej niuni.... kochana mam nadzieję że dziś już lepiej ! :*
Aniu- dla Twojego Darusia też dużo zdrówka :tak:

a My dziś znowu do kontroli z Filipem i nie wiem bo nie specjalnie minął mu ten kaszel :no:... jest nadal taki mokry ehh ale oprócz tego nic mu nie jest zero gorączki wymiotów nic - jedynie te zęby idą ale to żaden powód kaszlu przecież.:-(
 
hej kochane, byłysmy u pediatry i stwierdziła, że może miec zapalenie uszka i od tego te wymioty, ale pewna nie jest bo nie ma odp lejka by to sprawdzić :wściekła/y: mamy pilnie szukać laryngologa, więc dzownię do poradni przy szpitalu dięcięcym , ale tam nikt nie odbiara ;( chyba znowu musimy szukac prywatnie .
mała nie chce mi jeść, pić, jedynie przy cycusiu chętnie . ale co tam z niego leci... prawie nic ;(
a waży jedynie 7700 ;(

z ciekawostek to wam powiem, choc może wiecie, że póki co nie ma refundacji na mlecka dla dzieci, ci biedni rodzice muszą płacic nawet po 50 zł za puszke, apteki boją się sprzedawać taniej, a lekarze wypisywac, żeby nfz nie wlepiał im później kar. toc to obłęd!!!!!!!
 
Bra kochanie,
mam nadzieje,ze szybko znajdziecie laryngologa! a swoja drogą "nie jest pewna" wrrr...:wściekła/y:
Biedna Lenka, daj koniecznie znac co i jak!
 
Ja pitole!!! Bra co wy za pediatrę macie!!!! Szukaj laryngologa niech poda jakieś lekarstwa dla biednego Lenonka bo nam się zamęczy!!
 
Jezzuuuuu Bra - lekarka nie jest pewna.... :wściekła/y: jasna ch....... no wkurzylam sie...
My tez po powrocie zaraz bylismy u lekarza.. i szkoda gadac - szkoda nerwow.. Potem napisze dlaczego.
Ale Polcia przybrala tylko 50 g przez m-c :((( Wazy 7900, a ostatnio bylo 7845.............. Dr powiedziala : wmuszac wmuszac troche to jedzenie w nia... :wściekła/y:Debilka....

Szukajcie szybko laryngologa i daj znac!!! Biedny Lenon... :***
 
reklama
bra co za lekarka. normalnie ja niewiem co to za lekarze .

co do mleka to szok. pewnie to te mleka na skazę białkową itp. normalnie aż ręce opadają.

maja polka łatwo im mówić, wmuszać itp. co zrobić jak dziecko nie chce.
 
Do góry