reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

Jestem już mamą 9-letniej córeczki, a teraz czekam na jej siostrzyczkę lub braciszka. Termin mam na 11 października, ale według usg może być już 8 października.
Pozdrawiam.
 
reklama
Baby Boom odwiedzam już od dłuższego czasu, ale jakoś nigdy nie miałam potrzeby zarejestrowania się na forum. Jest tu poruszanych mnóstwo fajnych tematów i nieraz znalazłam odpowiedzi na pytania. Dziś stwierdziłam że dobrze by było czasem podyskutować na niektóre.
Mam małą 4 letnią prawdziwą księżniczkę i jestem w 14 tygodniu ciąży z drugim bąblem. Witam :-)
 
Witam Was dziewczyny, mam na imię Monika, mam 20 lat i ja także spodziewam się maluszka w październiku tak jak Wy. Wiele wątkow mnie zaciekawiło, ponieważ macie tak dużo wiedzę na każdy temat, za każdym razem jak tu wchodzę dowiaduje sie czegos nowego dziękuję Wam za to:):-)
 
Witajcie.
Obecnie jestem w 15 tygodniu ciąży. Termin mam na 26 października.
Podczytuje Was regularnie, ale dopiero teraz założyłam konto.
:)
 
reklama
Witam!
Mama na imię Aneta, mam 29 lat. Czekam z mężem na pierwszą dziecinę :). Poród wyznaczony na 10 października. Forum czytam od dawna - świetny pomysł, pomaga w wielu tematach.
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie dla nas wszystkich!
 
Do góry