reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

reklama
Witam, Marta z Warszawy 26 lat, pracuję z osobami niepełnosprawnymi, nasz bąbel planuje pojawić się na początku października

pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:-)
 
Witam jestem Paulina mam 24 lata(do kwietnia;]) To moja pierwsza upragniona ciąża.Termin mam na 6 pazdziernika.Jestem z Warszawy chetnie nawiaze znajomosci z dziewczynami z tych okolic.Mężatką jestem od poltora roku a znamy sie od 5lat.
 
Cześć!
Mam na imię Monika (34 lata), pod koniec października (28), oczekuję przyjścia na świat naszego drugiego Bąbelka :) Jestem mamą pracującą tzw. "biurwa" ;)
Pozdrawiam :)
 
Witam jestem Paulina mam 24 lata(do kwietnia;]) To moja pierwsza upragniona ciąża.Termin mam na 6 pazdziernika.Jestem z Warszawy chetnie nawiaze znajomosci z dziewczynami z tych okolic.Mężatką jestem od poltora roku a znamy sie od 5lat.

hej jestesmy w tym samym wieku, chetnie nawiazalabym z Toba blizsza znajomosc ale pol roku temu opuscilam juz warszawe (studia sie skonczyly). Gratuluje dzieciaczka i pozdrawiam:)
 
Cześć
Mam na imię Agnieszka i mam 27 lat. Rok temu urodziłam córeczkę i teraz czekam na rodzeństwo dla niej :). Na bb zalogowałam się już dawno ale nie miałam jeszcze okazji udzielać się w żadnej grupie. Mam nadzieję że teraz znajdę na to czas.
Pozdrawiam wszystkie październikowe mamy
 
reklama
Do góry