reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawiamy się

Hej, na imię mam *Miłka*, mam 31 lat, mieszkam w Katowicach jestem już mamą 4 letniej dziewczynki a teraz czekam na towarzystwo dla niej. Termin porodu to połowa października. Żeby nie zapeszać nie wklejam jeszcze suwaczka. Na co dzień pracuje a teraz lenie się na zwolnieniu w domu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie wszystkie szczęśliwe mamy :)
Na imię mam Paulina, wiek 30 lat, mieszkam w okolicach Bielska-Białej.
Jestem mamą 7 letniego Kamilka, a w październiku tego roku na świat przyjdzie nasze drugie długo wyczekiwane szczęście :D
 
Podczytuje sobie ten watek i chyba przyszla pora zeby sie przywitac:-)
Mam na imie Iza (32lata), w pazdzierniku spodziewam sie drugiego dzieciatka i mam nadzieje ze razem z Wami szczesliwie doczekam rozwiazania:tak:
Pochodzimy z mezem z Dolnego Slaska,ale od kilku lat (to znaczy ja od kilku, maz od przeszlo 20:)) mieszkamy w Kanadzie.
 
Witam sie i ja :)
Jestem mamą październikowego malucha z 2009 roku, a teraz okazało się, że drugi łobuziak przyjdzie na świat dwa latka po braciszku. Prawdopodobna data to 02.10 :)
Mieszkam w Chorzowie :) Na imie mam Kasia..Mam 32 lata..dzielnie pracuję, robię doktorat oraz zajmuje sie moja drużyną pierścienia: synkiem Kajtkiem, mężem Bartkiem, psem brego oraz kotem gimmliem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry