reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

to i ja :)
na imie mam Milka (Emilia) mam 21 latek. jestem drugi raz w ciazy jak widac na suwaczku pierwszy dzidzius opuscil nie za szybko wychodząc z brzuszka przedwczesnie... ale wierze ze teraz znow siedzi w moim brzuszku i sie urodzi tylko w innym cialku :) pracuje juz 2 lata jako specjalista dzialu administracyjnego. studiuje pedagogike. lubie szydelkowac, rysowac , grac na gitarze :) tyle o mnie :)
 
reklama
witam jestem nowa wiec sie z przyjemnoscia dopisze ;)Jestem Ania mam 24 lata jestem w 7 tygodniu ciazy,termin mam na 23 grudzien. pozdrawiam
 
Dziewczyny jejq jak wam zazdroszczę tych pięknych chwil czekania na pierwsze usg, na brzuszek, na pierwsze kopnięcia:-D Cieszcie się, bo to tak szybko mija...i teraz po brzuszku została oponka a ja mam małego ssaka przy cycu i jedną rączką piszę na bb:tak:
Jestem mamą grudniową 2009-moja niunia urodziła się dokładnie w terminie z OM, mimo, że wg usg była dzidzią styczniową i miała się urodzić na 6 stycznia od samego poczęcia, więc usg się nie sugerujcie mimo wzystko najważniejszy termin to OM;-)nikogo z terminem na 28 grudnia chyba tu nie macie jeszcze?
ściskam was mocno i życzę spokoju i radości na najbliższe 8 miesięcy:-D
 
reklama
Witam serdecznie i również chciałabym się dopisać do grudniowych mam . Dokładnego terminu porodu jeszcze nie znam bo dopiero w przyszłym tygodniu idę do lekarza , ale sama sobie wyliczyłam go wg ostatniej miesiączki . Możliwe ,że to jeszcze ulegnie zmianie.
 
Do góry