reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

reklama
na dzien dzisiejszy niestety nie wiadomo... my musimy czekac na rozwoj wydarzen

a mama Ewa o nas juz wie i nie bylo lekko o czym pisalem kilka stron wczesniej...
 
Hmmm to moze ja sie w koncu przedstawie? ;-)

Jak latwo sie domyslic mam na imie Ania :-) i mam 27 lat (w maju 28 koncze) - tego moze juz mniej latwo sie domyslic :-) .
Mieszkam w Poznaniu i od dwoch lat jestem mezatka. Obydwoje pracujemy i urzadzamy sobie nasze zycie.
Od 1,5 roku staralismy sie takze o dziecko i udalo sie m.in. dzieki tabletkom Clostilbegyt. W drugim cyklu uzywania tabletek zafasolkowalam :-) Teraz trzymamy kciuki zeby bylo wszystko ok. gdyz juz od dluzszego czasu malenstwo bylo przez nas bardzo wyczekiwane, a ja juz mialam wizje nieplodnosci. Okazalo sie ze wiekszosc cykli w tym 1,5 roku moglo byc po prostu nieplodnych. Nie bylo to wspaniale uczucie :-( . Teraz wiec radosc nasza nie ma konca :-)
 
Witam się i ja, bbholoczka od 2007 roku :)
Nazywam się Magda, mam 26 lat. Wcześniej pisałam pod innym nickiem, lecz jakiś natręt-erotoman szukał mnie po sieci, więc sprytnie zniknełam.
Od 5 lat jestem mężatką i mamy już jedno dziecko, dwuletnią dziewczynkę o imieniu Hania.
O drugiego dzidziusia mieliśmy się starać od kolejnego cyklu, tak żeby urodzić dzidzię w styczniu. No ale troszkę się rozluźniliśmy miesiąc wcześniej i wynik taki = II kreski. Termin na 24 grudnia, ale przy dobrych wiatrach, postaram się przenosić 8 dni i bardzo możliwe że mi się to uda, ponieważ mam tyło zgięcie macicy. Z Hanią chodziłam też po terminie. Więc tak niesmiało dołanczam się narazie na grudzień z nadzieją na Nowy rok :):)
 
reklama
Do góry