reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

reklama
Cześc dziewczyny :)
Skaczę tak z tematu na temat i dopiero teraz zauważyłam, że powinnam sie przedstawić.

Nazywam sie Agnieszka, mam 29 lat, termin na 9 grudnia 2010, to moja pierwsza ciąża :). Staraliśmy sie pół roku. Bedziemy mieli syna :), Mateusz lub Emil.
Byłam przekonana, że bedzie dziewczynka, ale jest chłopak. Ważne żeby był zdrowy :)

Bardzo spodobał mi się tekst sarki "Co wy z tymi córeczkami, zobaczycie jak sie zakochacie w małych jajcochach" Jajcochy są kochane :)

Pozdrawiam :):-D
 
mamolka jednak na styczeń. Na innym wątku przeczytałam,ze dzidzius ma sie urodzić w styczniu.
 
Antoś wg miesiączki na świecie pojawi się 10.12.2010 :-) Ale ja mam przeczucie że chyba będzie kilka dni szybciej :-)
A mama lat 26 skończone ;-) ale mo9ich kg nie podaję bo sama się przeraziłam po wtorkowej wizycie u gin .....
 
A propo tych jajeczek powyżej

tzn "
Bardzo spodobał mi się tekst sarki "Co wy z tymi córeczkami, zobaczycie jak sie zakochacie w małych jajcochach" Jajcochy są kochane :)"

to ja mam świeżą fotę z usg właśnie z nimi i normalnie nikt nie wierzy że taki mały Antoś ma takie duże......l

przesłałabym ją tutaj ale nie wiem jak
 
mielonka71 witaj wśród grudniówek :) Kiedyś jednak z matek powiedziała mi, że w ciąży zawsze się czuje że dziecko urodzi się przed terminem a ono jak na złość przeważnie wychodzę po terminie ;) Oczywiście życzę ci szybkiego rozwiązania w grudniu :) Udzielaj się na forum, pisz co u was - i nie bój pochwalić się wagą bo w końcu każda z nas przeżywa kryzys gdy wchodzi na wagę :)
 
reklama
witam ciepło:-) z opóźnieniem zajrzałam na ten wątek, już wcześniej zdążyłam popisac na innych:zawstydzona/y: spieszę naprawić błąd i już się przedstawiam: asia, może najmłodsza tu stażem, za to pewnie jedna z najstarszych wiekiem - 32 lata, mam 3-letnią córeczkę, to moja trzecie ciąża -i będzie synek:-D termin na 23 grudnia. Mąż ma 36 latek, mamy tez psa:happy:
pozdrawiam
 
Do góry