reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

Witam nowe mamusie!
Kategor gratulacje!!!!

My też dość długo planowaliśmy dziecko, ale jak już decyzja zapadła, to też udało się za pierwszym razem. Niespodzianką to było chyba dla tatusia, bo ja od razu czułam, że się udało. Co prawda przede mną 1,5 roku studiów, ale pracy 2/3 już mam, wezmę sobie indywidualny tok zaliczeń i zanim skończę będę miała odchowane dziecko. A że studiuję mechanikę i jestem jedyną babką na roku i to z najwyższą średnią, to nigdy nie miałam z niczym problemu:-) Będzie dobrze:-)
 
reklama
Witam nowe grudniówki!
Kategor - gratuluję! W twoim przypadku to chyba jednak CUD - też zaczęłam w nie wierzyć, jak po 4 latach bezskutecznych prób się nam udało;-) Nie wiem czy pisujesz na forum staraczek po 30-tce, ale myślę, że opis twojego przypadku dodałby im otuchy.
 
hello!!

Martyna100, jestem z Lublina, mam 27 lat, i 26.XII 2010 przyjdzie na świat mój synuś Borys, z czego bardzo się z mężem cieszymy. Będzie to moje pierwsze dziecko.

Pozdrawiam grudnióweczki
 
reklama
Do góry