reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

Witam serdecznie :-) Też późno, ale lepiej późno niż wcale ;) Czytam Was od dłuższego czasu i w końcu zebrałam się na odwagę, he he. Nazywam się Agnieszka i 30 grudnia spodziewamy się z moim Mężem przyjścia na świat Małego Leona :)
Pozdrawiam cieplutko wszystkie Mamuśki!!!

http://
 
reklama
Też chciałam się przywitać. Chociaż zarejestrowałam się już dawno ale nie miałam czasu się rozpisywać. Teraz mam wolne aż do rozwiązania, więc na pewno będę częściej tutaj zaglądać. Serdecznie pozdrawiam wszystkie grudniówki!
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:-) Mam na imię Asia, termin mam na 18 grudnia:-)

Cześc dziewczyny :)
Skaczę tak z tematu na temat i dopiero teraz zauważyłam, że powinnam sie przedstawić.

Nazywam sie Agnieszka, mam 29 lat, termin na 9 grudnia 2010, to moja pierwsza ciąża :). Staraliśmy sie pół roku. Bedziemy mieli syna :), Mateusz lub Emil.
Byłam przekonana, że bedzie dziewczynka, ale jest chłopak. Ważne żeby był zdrowy :)

Bardzo spodobał mi się tekst sarki "Co wy z tymi córeczkami, zobaczycie jak sie zakochacie w małych jajcochach" Jajcochy są kochane :)

Pozdrawiam :):-D

Witam serdecznie :-) Też późno, ale lepiej późno niż wcale ;) Czytam Was od dłuższego czasu i w końcu zebrałam się na odwagę, he he. Nazywam się Agnieszka i 30 grudnia spodziewamy się z moim Mężem przyjścia na świat Małego Leona :)
Pozdrawiam cieplutko wszystkie Mamuśki!!!

http://

Też chciałam się przywitać. Chociaż zarejestrowałam się już dawno ale nie miałam czasu się rozpisywać. Teraz mam wolne aż do rozwiązania, więc na pewno będę częściej tutaj zaglądać. Serdecznie pozdrawiam wszystkie grudniówki!

Cześć dziewczyny,miło że dołączyłyście do Nas,pozdrowionka :)
 
Cześć

Jestem Kasia 24l z Warszawy :)
równo w swoje urodzinki mam przewidziany termin porodu, a dokładniej na 19.12.2010 - niestety od 3 dni jestem przyszłą samotną mamą.

Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry