reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

No bo każda by chciała taką laleczkę do czesania i ubierania. Ja to wogóle mam braki z dzieciństwa chyba, bo jak kupowałam psa, to warunek był, żeby można go było czesać. No i mam śliczną dziewczynkę Shih Tzu:-)
 
reklama
No bo każda by chciała taką laleczkę do czesania i ubierania. Ja to wogóle mam braki z dzieciństwa chyba, bo jak kupowałam psa, to warunek był, żeby można go było czesać. No i mam śliczną dziewczynkę Shih Tzu:-)

Ja mam kota, ale też chłopaka- więc w domu sami mężczyźni :-)
 
Czas i mnie sie przedstawić, bo przecież kultura nakazuje a i z przyjemnościa tu zaglądam więc nie chcę być anonimem. Jestem Hania, 26 lat i termin na 15 grudnia.
 
Witam wszystkie Grudnióweczki!
Nareszcie mam nadzieję mi się uda do Was dołączyć:). Mam 25lat i będzie to moje pierwsze dziecko. Już wiem że dziewczynka, z czego bardzo się cieszę, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Termin mam na 16 grudnia, więc mam nadzieję że święra spędzimy w domu.
Pozdrawiam:)
 
Witam wszystkie Grudnióweczki!
Nareszcie mam nadzieję mi się uda do Was dołączyć:). Mam 25lat i będzie to moje pierwsze dziecko. Już wiem że dziewczynka, z czego bardzo się cieszę, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Termin mam na 16 grudnia, więc mam nadzieję że święra spędzimy w domu.
Pozdrawiam:)

O jak fajnie :) Też mamy wtedy termin i też w Krakowie :) Gdzie będziesz rodzić? Może będziemy się przekrzykiwać na porodówce :)
 
To i ja zdradzę więcej szczegółów o sobie :-)
Mam na imię Ania, mam 25 lat. Właśnie kończę w pocie czoła studia i po nich zamierzam spędzić troszkę czasu w domu z maleństwem. Córeczka powinna się urodzić 03.12. Planowaliśmy ją od pewnego czasu, ale i tak była dużym zaskoczeniem, bo nie sądziłam, że uda nam się trafić za pierwszym razem.
Pozdrowionka
 
Córeczka powinna się urodzić 03.12. Planowaliśmy ją od pewnego czasu, ale i tak była dużym zaskoczeniem, bo nie sądziłam, że uda nam się trafić za pierwszym razem.
Pozdrowionka

Tak jest najfajniej :) Nam się udało za drugim razem, ale bez specjalnego celowania, tylko po prostu po rozluźnieniu wcześniejszych "rygorów" ;)
Ale jak mi się okres spóźniał, to ciąża była ostatnią rzeczą, o jakiej pomyślałam (brałam wtedy tabletki, które miały mnie wyprowadzić ostatecznie z zapalenia płuc, a które mogły opóźniać okres). Dopiero po tygodniu Męża tknęło i kupił mi test ciążowy. Potem ja kupiłam drugi i już byłam pewna :)

Powodzenia na studiach :) Warto się sprężyć i zgrabnie skończyć - potem wieczory się taaaak wydłużają :)
 
witam każdą nową mamuśkę :)

nam się też udało za pierwszym razem - dla mnie szok, ale pozytywny oczywiście. bo tak się nasłuchałam o tym ile niektórzy się starają, że się zaczęłam obawiać. ale jak zrobiłam test to skakałam z radości, że tak łatwo poszło :)
 
reklama
No to i ja się przedstawię:-) Mam na imię Kasia i chyba jestem jedną ze straszych mamuś tutaj (w październiku skończę 35 lat), ale za to mam o 5 lat młodszego męża:-D. Mamy synka Jacka (5 lat), a teraz czekamy na Igora (imię autorstwa starszego brata). Dwa lata temu przeszłam operację usunięcia większości narządów związanych z rodzeniem dzieci: 1,5 jajnika i trochę macicy i bardzo się zdziwiliśmy - łącznie z moją lekarką - widząc na teście dwie kreski... Ciężko powiedzieć: wpadka czy cud?:-) Ale cieszymy się i bardzo już czekamy na grudzień.
 
Do góry