reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

sunnflower należy do szczęściar bo mają mieć dziewczynkę;-). Eh zazdroszczę tych spineczek, sukieneczek itp. Ale za to mój syn będzie miał ekstra wypasione porcieta :-D
 
reklama
Imię już wybraliśmy- jak się dowiedziałam że termin mam na początek grudnia to tak pomyslałam, że może wypadnie na mikołajki i że będziemy mieć małego Mikołajka -więc będzie Mikołaj :-)
 
Ja już mam w domu chłopaka i też marzyły mi się spineczki, ale cóż.. Będziemy wybierać fikuśne porciaki :-D sunnflower pozazdrościć..
 
Plus minus- z usg termin 28.11, a lekarz mi wyliczał na 3-6.12 więc sama już nie wiem. Ale chyba nie da się podać jednej konkretnej daty- tylko przybliżony termin
 
a to pewnie będziesz zamotana tak jak ja z tymi terminami :-) Ja z pierwszego USG miałam 28.11, potem lekarz z ostatniej miesiączki wyliczył 5.12 a ostatecznie (lub może sie jeszcze zmieni:baffled:) pozostał 24.11 ;-) Z tym ciągle nic nie wiadomo zwłaszcza jak się ma nierówne cykle;-)
 
no u nas dziewczynka - to akurat było wiadomo od samego poczęcia - znaczy mój mąż wiedział a lekarz tylko potwierdził że będzie Zuzka
 
sunflower fajnie Ci. Zazdroszczę. Co prawda u mnie chłopak ma być pirazy drzwi,ale marzę o córeczce.;-)
 
Zuzia.. Ładnie. Wczoraj kupywałam strój dla mojej małej chrześnicy, która ma pół roczku. Można się zakochać w tych wszystkich sukienusiach,bluzeczkach, sweterkach,kokardkach... Mój mąż prawie siłą mnie wyciągał z działu dziecięcego :-D
 
reklama
Co wy z tymi córeczkami, zobaczycie jak sie zakochacie w małych jajcochach:-D naprawde cudownie dla matki jest mieć Syna!!!
Ja teraz tez coreczkę będę mieć ale naprawde parcia nie miałam na dziewczynkę bo cieszyłabym sie tez strasznie z drugiego chlopaka (choć nie ukrywam że jestem przeszczęścliwa że tam mała królewna rośnie:-p) ale małego mena juz mam, więc...Wy jeszcze też zdążycie miec córeczki;-), bo ja juz więcej dzieci nie planuje więc u mnie sie idealnie złożyło że parka:-D

No i witam nowe Mamusie;-)
 
Do góry