reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje sklepowe

reklama
sporo promocji jest teraz w tesco i carrefourze ( 2 produkty w cenie 1) m. in sudokrem sporo tego i nawet nie spamietalam ale zerknijcie w ulotki. A w stokrotce mleko bebiko rozne rodzaje 2 op za 20 zl
 
MAma mi kupiła 3 sztuki bodziaków z długim rękawem w realu po 2,99 zł/szt i powiem wam że wydają mi się całkiem fajne. Nie wiem co będzie po praniu bo dopiero je wrzuciłam do automatu ale w dotyku wydają się super.
 
My włąśnie po zakupie 4-packu chusteczek Pampersa za 19,95, Kupiliśmy sensitivy, ale sa teżzwykłe, jeszcze bardziej się opłaca, bo ich jest po 72 szt wopakowaniu, ale jak dla mnie za mocno pachną. Pampersów już nie było, tych mega paczek, Bebilon też jest w promocji niecałe 33 zł opakowanie, deserki Gerbera, i w ogóle duż innych rzeczy.
 
W Uk najlepsze jest to,ze promocje sa codziennie :-D Jak znikaja w jednym sklepie to pojawiaja sie w drugim.. i tak w kolko :rofl2: wszystko albo "half price" albo "buy one,get one free" :-D:-D:-D
 
W auchan też są ciekawe promocje,ale zależy jak trafisz.W Białymstoku są dwa sklepy Auchan i w każdym inne promocje-tego samego dnia dodam.
 
reklama
W realu mleko bebiko za 9,99 spioszki pajacyki za 9,99 body za 6,99 bardzo fajne sama zakupilam material ok. ale nie wiem czy przypadkiem dzis sie nie konczy ta oferta.

W rossmannie promocje na produkty baby dream pieluszki 46 szt za 21,99 bardzo fajne wzielam je pierwszy raz i jestem zadowolona. Fakt ze sa sztywniejsze cos podobnego do dady ale bardzo ladnie trzymaja wilgoc w srodku po nocy nacisnelam go od srodka i mimo ze byl niezle zlany reke mialam sucha :tak: ( za to przy huggiesach mokro !! )
Chusteczki babydream 2 x 80 szt 6,99 slicznie pachna i tez sa ok wcale nie takie suche jak myslalam.

Podklady do przewijania baby dream 10 szt za 9,99 tez bardzo fajne nam sie przydaja jak idziemy w gosci lub jak maly lezy sobie z gola pupcia :tak:
 
Do góry