reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawo kobiet w 2009/10 roku

Dalam dzisiaj ginowi do wypisania ten druk z mopsu, ale on powiedzial ze zrobi to dopiero po porodzie. Ma ktos z rodziny podskoczyc do niego i on wypisze. Wkurzyl mnie troche, bo co mu zalezy, na druku nie ma zadnych informacji mozliwych do wpisania dopiero po porodzie :sorry2:
 
reklama
Dziunka ja bylam wczoraj u gina i on mowi ze szpital ma te zaswiadczenia i mi wypisze tez po porodzie.
Trzymam go za slowo :-)
 
dziewczyny a czy dotarlyscie moze jaki art. kp ma regulowac ten nowy urlop dodatkowy - dla mam 2 tygodnie a dla tatusiow 1 tydzien?

i jeszcze taka formalnosc - o macierzynski nie trzeba wniosek skladac u nas w Pl tylko o wychowawcze?
 
dziewczyny a czy dotarlyscie moze jaki art. kp ma regulowac ten nowy urlop dodatkowy - dla mam 2 tygodnie a dla tatusiow 1 tydzien?

i jeszcze taka formalnosc - o macierzynski nie trzeba wniosek skladac u nas w Pl tylko o wychowawcze?

o macierzynski nie trzeba skladac podania, ale jak sie okazalo tu na forum, zalezy to od "madrych" kadrowych ;-)
 
dziewczyny a czy dotarlyscie moze jaki art. kp ma regulowac ten nowy urlop dodatkowy - dla mam 2 tygodnie a dla tatusiow 1 tydzien?

i jeszcze taka formalnosc - o macierzynski nie trzeba wniosek skladac u nas w Pl tylko o wychowawcze?

o macierzynski nie trzeba skladac podania, ale jak sie okazalo tu na forum, zalezy to od "madrych" kadrowych ;-)

moja mądra chce te podanie :) wiec najlepiej jak zadzwonisz i spytasz sie
 
Nie ma obowiazku pisania podania o macierzynski.
O wychowawczy jest taki obowiazek.
Powtarzam to ja-kadrowa :-)

Ale wiem ze inne kadrowe wedlug wlasnego widzi misia żadaja takich podan o macierzynski.

O urlop 2 tygodniowy dodatkowy- macierzynski piszemy podanie po 01.01.2010
A o ten ojcowski to jeszcze się tym nie interesowalam.
Ale na pewno trzeba bedzie pisac podanie.
Tez po 01.01 jak to wejdzie w zycie.
 
a ja mam takie pytanie ...

czy jak poloza mnie na patologie do szpitala ... w niedziele a urodze np w srode to szpital od niedzieli do środy da zwolnienie ? czy na macierzynski musze isc? bo cos czytalam artykul ze tak robia wlasnie w szpitalach ... ucinaja ten macierzynki
mam nadzieje ze zrozumiale napisalam hehe
 
reklama
a ja mam takie pytanie ...

czy jak poloza mnie na patologie do szpitala ... w niedziele a urodze np w srode to szpital od niedzieli do środy da zwolnienie ? czy na macierzynski musze isc? bo cos czytalam artykul ze tak robia wlasnie w szpitalach ... ucinaja ten macierzynki
mam nadzieje ze zrozumiale napisalam hehe

moim zdaniem powinni przedluzyc zwolnienie. Bo z jakiej racji ucinac beda :wściekła/y:
 
Do góry