reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawo kobiet w 2009/10 roku

wczoraj doszłą do mnie informacja, że becikowe będzie wypłącane pod warunkiem pozostawania pod opieką lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, czyli, nie jest wystarczające posostawanie pod opieką gina prywatnie, musi yć nfz. :szok::angry::growl:Juz do Strasburga pozew przeciwko pańśtu polskiemu pisać zaczęłam:wściekła/y:
czy wiecie coś więcej na ten temat?

Nie dość że wywalasz kasę na prywaciarza i badania to jeszcze im zle:sorry:
Marne 1000zł a utrudniają widzę coraz bardziej:sorry:
 
reklama
wczoraj doszłą do mnie informacja, że becikowe będzie wypłącane pod warunkiem pozostawania pod opieką lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, czyli, nie jest wystarczające posostawanie pod opieką gina prywatnie, musi yć nfz. :szok::angry::growl:Juz do Strasburga pozew przeciwko pańśtu polskiemu pisać zaczęłam:wściekła/y:
czy wiecie coś więcej na ten temat?

a skad masz taka informacje? szukam w necie i nie ma takiej wzmianki:confused2: no to to juz bylby czeski film:shocked2:
 
wczoraj doszłą do mnie informacja, że becikowe będzie wypłącane pod warunkiem pozostawania pod opieką lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, czyli, nie jest wystarczające posostawanie pod opieką gina prywatnie, musi yć nfz. :szok::angry::growl:Juz do Strasburga pozew przeciwko pańśtu polskiemu pisać zaczęłam:wściekła/y:
czy wiecie coś więcej na ten temat?

Ja pierwsze slyszę o tym... Ale jak to bedzie prawda (ja chodzę od paru lat do prywatnego lekarza) to skończy się na tym , że pójdę do przychodni i tam dam " w łapę" żeby dostać to zaświadczenie... Tak to ma wyglądać???????????????
 
To byłoby już chore gdyby jeszcze taki warunek postawili. Moja przyjaciółka kilka dni temu dowiedziała się że jest w ciaży... i rozpacza że nie dostanie becikowego, bo jest w 12 tc! Miała plamienia, które uważała za okres,... Masakra! Czasami do lekarza na NFZ są takie kolejki, że lepiej pójść prywatnie. Ja nie wiem co oni sobie wyobrażają!

Dziewczyny, mam pytanie o wypłaty z ZUS. Zwolnienie miałam od 2 września do 14 października i będę miała ciągłe aż do końca ciąży. Księgowa dzwoniła, że wszystko jest już w Zusie. Nie wiem tylko czy dostanę wypłatę w tym miesiącu....Księgowa nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie....
 
no nieee, wprawdzie pieniadze zadne ale chyba przesada, moj lekarz pracuje rowniez w szpitalu, moze on zdaje sobie z tego sprawe i wystawi mi jako nfz? kurcze:crazy:
 
reklama
ja dzwoniłam do opieki i oni nic na ten temat nie wiedzą. Ma być zaświadczenie od gina nie ważne czy z prywatnego gabinetu czy z nfz. Tamto to raczej plotki.
 
Do góry