reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny, negatywny? :)

To, że inne staraczki rozbierają testy i nikt tego nie neguje, doszukują się ledwo widocznych kresek i to jest okej. A kiedy dziewczyna pyta to odrazu nagabywana jest, ze rozebrala test. Jedna wykryje ciążę właśnie przy takiej mega slabej kresce a druga dopiero jak ma dobrze widoczną kreskę.
Najlepiej by zrobiła jutro bete bedzie miała dostateczny wynik po kilku godzinach bez wątpliwości.
To już zaśmiać się nie można z rozebranego testu?
No sorry, nie wiedzialam, zapiszę sobie na kartce, żeby nie zapomnieć na następny raz.
Ja się nikogo nie czepiam, przecież nie dostala komunikatu w stylu "o boże jak mogłaś rozebrać test, ale jesteś dziwna, weź się ogarnij". Nigdzie jej bie nagabywałam, normalnie się zaśmiałam.

Ja akurat wychodzę z założenia, że wróżenie z rozebranych testów czy ze słabych kresek czy ze zdjęć testów w negatywie jest bez sensu, najlepiej iść na betę od razu. Co też zresztą napisałam i praktycznie piszę w każdym tego typu temacie. Nie musisz zostawiać dziecinnie reakcji 🤷‍♀️
 
reklama
To już zaśmiać się nie można z rozebranego testu?
No sorry, nie wiedzialam, zapiszę sobie na kartce, żeby nie zapomnieć na następny raz.
Ja się nikogo nie czepiam, przecież nie dostala komunikatu w stylu "o boże jak mogłaś rozebrać test, ale jesteś dziwna, weź się ogarnij". Nigdzie jej bie nagabywałam, normalnie się zaśmiałam.

Ja akurat wychodzę z założenia, że wróżenie z rozebranych testów czy ze słabych kresek czy ze zdjęć testów w negatywie jest bez sensu, najlepiej iść na betę od razu. Co też zresztą napisałam i praktycznie piszę w każdym tego typu temacie. Nie musisz zostawiać dziecinnie reakcji 🤷‍♀️

I wzajemnie mogłabym ująć, twoje reakcje jak i komentarze również często są dziecinne, ale wielokrotnie szkoda komentować, lepiej zaśmiać się w rękach. Następnym razem pamiętaj o podobnej reakcji względem rozbieranego testu do innych uczestniczek forum a nie tylko nowych.
 
Witam.
Okres spoznia mi się 10 dni. Ostatni stosunem mialam 13 dni temu (3 dni przed planowanym okresem).
Okresu nie dostałam.
Trzy testy ciążowe negatywne.
Ktoraś z koleżanek miala podobnie I byla w ciąży.?
Dziekuje za komentarze.
 
Witam.
Okres spoznia mi się 10 dni. Ostatni stosunem mialam 13 dni temu (3 dni przed planowanym okresem).
Okresu nie dostałam.
Trzy testy ciążowe negatywne.
Ktoraś z koleżanek miala podobnie I byla w ciąży.?
Dziekuje za komentarze.
Idz na betę jesli bedzie negatywna to do lekarza zgłoś się, cykl mógł ci sie przesunąć.
 
reklama
I wzajemnie mogłabym ująć, twoje reakcje jak i komentarze również często są dziecinne, ale wielokrotnie szkoda komentować, lepiej zaśmiać się w rękach. Następnym razem pamiętaj o podobnej reakcji względem rozbieranego testu do innych uczestniczek forum a nie tylko nowych.
Nie siedzę w tematach staraczek, bo z zajściem problemów nie miałam i nie mam, więc siłą rzeczy nie komentuje tamtejszych testów, a głównie nowe tematy 🤷‍♀️ jak tak bardzo Cię boli, zawsze możesz włączyć mnie sobie do ignorowanych, bardzo rekomenduję :)
 
Do góry