reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny, negatywny? :)

Czyli jutrzejsza wizyta u ginekologa nie ma sensu.?
To zależy z czym chciałaś do ginekologa iść :)
Jeżeli to planowa wizyta kontrolna na np. cytologię to jasne, że warto.
Ale jeżeli to już miała być wizyta potwierdzająca lub wykluczająca ciążę, to lepiej zrobić betę. Ginekolog i tak nic na USG nie zobaczy.
 
reklama
Nie siedzę w tematach staraczek, bo z zajściem problemów nie miałam i nie mam, więc siłą rzeczy nie komentuje tamtejszych testów, a głównie nowe tematy 🤷‍♀️ jak tak bardzo Cię boli, zawsze możesz włączyć mnie sobie do ignorowanych, bardzo rekomenduję :)
Również się polecam, ale wtedy stracisz jedną z ulubionych osób do komentowania. 🤣

Jak jesteś tak dojrzała to nie zwracaj uwagi na "DZIECINNE KOMENTOWANIE", będzie mniej boleć. Pogódź się z tym, ze ktoś może miec odmienne zdanie od Ciebie, będzie Ci łatwiej w życiu. Polecam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak mogło okienko zaparować? Ile dni spóźnia Ci się okres? I czy wiesz kiedy była owulacja?
Normalnie. Sikałam ciepłym moczem to zaparowało... no błagam 😅 Tak wiem, byłam akurat u ginekologa i owulacja była 9 lub 10 dni temu potwierdzona na usg oraz testem owulacyjnym :)
 
Jakoś się tak dziwnie wybarwiła ta druga kreska, więc chyba nie uznałabym tego testu za wiarygodny. Czy masz w domu jeszcze jakiś test? Dobrze by było powtórzyć, albo po prostu iść na betę dla pewnosci

Będę wdzięczna jeśli podzielisz się wynikiem, bo jestem bardzo ciekawa czy tak wybarwiony test jest wiarygodny
 
Jakoś się tak dziwnie wybarwiła ta druga kreska, więc chyba nie uznałabym tego testu za wiarygodny. Czy masz w domu jeszcze jakiś test? Dobrze by było powtórzyć, albo po prostu iść na betę dla pewnosci

Będę wdzięczna jeśli podzielisz się wynikiem, bo jestem bardzo ciekawa czy tak wybarwiony test jest wiarygodny
Jutro niestety nie mam jak pójść na betę. Mam w domu drugi pink plytkowy, ale 20mlU. Zrobię jutro rano dla samego sprawdzenia po prostu. Jeśli rzeczywiście wyjdzie jakaś kreska to we wtorek idę na betę, a jeśli nie to poczekam. :)
 
Jutro niestety nie mam jak pójść na betę. Mam w domu drugi pink plytkowy, ale 20mlU. Zrobię jutro rano dla samego sprawdzenia po prostu. Jeśli rzeczywiście wyjdzie jakaś kreska to we wtorek idę na betę, a jeśli nie to poczekam. :)
ten plan ma sens :) trzymam kciuki za pozytywny wynik 🤞 daj znać jutro co wyszło :)
 
Witam.
Okres spoznia mi się 10 dni. Ostatni stosunem mialam 13 dni temu (3 dni przed planowanym okresem).
Okresu nie dostałam.
Trzy testy ciążowe negatywne.
Ktoraś z koleżanek miala podobnie I byla w ciąży.?
Dziekuje za komentarze.
Ja tak miałam nawet 36dc betę miałam ujemna ,ale zrobiła bym rano test dla pewności i betę to już napewno da jasność . U mnie beta była pozytywna 39dc .
 
reklama
Jutro niestety nie mam jak pójść na betę. Mam w domu drugi pink plytkowy, ale 20mlU. Zrobię jutro rano dla samego sprawdzenia po prostu. Jeśli rzeczywiście wyjdzie jakaś kreska to we wtorek idę na betę, a jeśli nie to poczekam. :)
Tak najlepiej zrobić i zobaczysz ci będzie ;)
 
Do góry