reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny, negatywny? :)

To, że inne staraczki rozbierają testy i nikt tego nie neguje, doszukują się ledwo widocznych kresek i to jest okej. A kiedy dziewczyna pyta to odrazu nagabywana jest, ze rozebrala test. Jedna wykryje ciążę właśnie przy takiej mega slabej kresce a druga dopiero jak ma dobrze widoczną kreskę.
Najlepiej by zrobiła jutro bete bedzie miała dostateczny wynik po kilku godzinach bez wątpliwości.
Ja akurat nie uczepiłam się rozebranego testu, więc strzeliłaś jak kulą w płot. Radzę czytać ze zrozumieniem.
 
reklama
Normalnie. Sikałam ciepłym moczem to zaparowało... no błagam 😅 Tak wiem, byłam akurat u ginekologa i owulacja była 9 lub 10 dni temu potwierdzona na usg oraz testem owulacyjnym :)
Wiesz, każdy sika ciepłym moczem a testy nie parują, więc moim zdaniem test nie jest za bardzo wiarygodny skoro tak się stało.
 
Witam.
Okres spoznia mi się 10 dni. Ostatni stosunem mialam 13 dni temu (3 dni przed planowanym okresem).
Okresu nie dostałam.
Trzy testy ciążowe negatywne.
Ktoraś z koleżanek miala podobnie I byla w ciąży.?
Dziekuje za komentarze.
idz do lekarza i niech sprawdzi co się dzieje. Przyczyny mogą być różne, nawet torbiel.
 
Jutro niestety nie mam jak pójść na betę. Mam w domu drugi pink plytkowy, ale 20mlU. Zrobię jutro rano dla samego sprawdzenia po prostu. Jeśli rzeczywiście wyjdzie jakaś kreska to we wtorek idę na betę, a jeśli nie to poczekam. :)
dokładnie, powtórz test :) i jak masz ochotę to go rozbieraj i miej to w nosie. Powodzenia :)
 
To już zaśmiać się nie można z rozebranego testu?
No sorry, nie wiedzialam, zapiszę sobie na kartce, żeby nie zapomnieć na następny raz.
Ja się nikogo nie czepiam, przecież nie dostala komunikatu w stylu "o boże jak mogłaś rozebrać test, ale jesteś dziwna, weź się ogarnij". Nigdzie jej bie nagabywałam, normalnie się zaśmiałam.

Ja akurat wychodzę z założenia, że wróżenie z rozebranych testów czy ze słabych kresek czy ze zdjęć testów w negatywie jest bez sensu, najlepiej iść na betę od razu. Co też zresztą napisałam i praktycznie piszę w każdym tego typu temacie. Nie musisz zostawiać dziecinnie reakcji 🤷‍♀️
chryste panie , ty to jestes nie do powstrzymania , powinnaś dostać bana na to forum , zostaw biedna dziewczynę w spokoju i idź się leczyć psycholko
 
Anticipation Popcorn GIF
 
chryste panie , ty to jestes nie do powstrzymania , powinnaś dostać bana na to forum , zostaw biedna dziewczynę w spokoju i idź się leczyć psycholko
Czy Ty właśnie przylazłaś za mną z innego tematu tylko po to, żeby mnie powyzywać?
To ja jednak bym się zastanowiła na Twoim miejscu, która z nas jest psycholką i która powinna się leczyć.

Powtórzę to, co napisałam wcześniej - Autorka się o moje zażartowanie nie obraziła.
 
Czy Ty właśnie przylazłaś za mną z innego tematu tylko po to, żeby mnie powyzywać?
To ja jednak bym się zastanowiła na Twoim miejscu, która z nas jest psycholką i która powinna się leczyć.

Powtórzę to, co napisałam wcześniej - Autorka się o moje zażartowanie nie obraziła.
skoro uważasz się za pępek świata i twierdzisz ze nie mam co robić tylko szukać ciebie po forum to chyba jednak ty jestes nie do końca sprawna intelektualnie a twoje komentarze świadczą dodatkowo o twoich skłonnościach sadystycznych . Ale zakończmy ta konwersacje bo z tobą jak grochem o ścianę ,do konsensusu nie dojdziemy .
 
reklama
skoro uważasz się za pępek świata i twierdzisz ze nie mam co robić tylko szukać ciebie po forum to chyba jednak ty jestes nie do końca sprawna intelektualnie a twoje komentarze świadczą dodatkowo o twoich skłonnościach sadystycznych . Ale zakończmy ta konwersacje bo z tobą jak grochem o ścianę ,do konsensusu nie dojdziemy .
ja z Tobą w żadną dyskusję nie wchodziłam 🤷‍♀️ może masz jakąś chorobę psychiczną, bo tym grochem o ścianę to na pewno nie w moją stronę.
 
Do góry