reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pozytywny, negatywny? :)

A po co tak sie obrazac ,kazda ma swoje racje . To forum jest aby sie wspierac a nie jechac po sobie . Nie rozumiem tych czasow gdzie kobieta kobiecie takie szpile wbija . Jedna nie popiera wypowiedzi drugiej to konczycie temat I tyle bo pozniej autorki postow obawiaja sie pisac jak u nich sytuacja wyglada jak naczytaja sie waszych bzdur
 
reklama
A po co tak sie obrazac ,kazda ma swoje racje . To forum jest aby sie wspierac a nie jechac po sobie . Nie rozumiem tych czasow gdzie kobieta kobiecie takie szpile wbija . Jedna nie popiera wypowiedzi drugiej to konczycie temat I tyle bo pozniej autorki postow obawiaja sie pisac jak u nich sytuacja wyglada jak naczytaja sie waszych bzdur
NIe mnie pytaj, ja serio nie wiem, o co jej chodzi.
 
reklama
Z dzisiaj
 

Załączniki

  • 8C748FC3-9408-4582-AAA2-7DCF4C2B0D17.jpeg
    8C748FC3-9408-4582-AAA2-7DCF4C2B0D17.jpeg
    11,1 KB · Wyświetleń: 41
Do góry