reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznanianki :)

reklama
witam:)
jestem Paula i mam 27 lat trafiłam tu zupełnie przypadkowo ale widzę że tu wiele fajnych mamusiek jest :) jestem z poznania i jestem mamą 5 miesięcznego bobaska Filipka :) pozdrawiam
 
witam:-)
czytam Was od stycznia ale dopiero teraz postanowiłam się dopisac:-)
mieszkam od urodzenia w Poznaniu mam 34lata i czwórkę dzieci:-) obecnie mieszkam na dębcu, na jakim wątku najlepiej z Wami rozmawiać?
pozdrawiam wszystkie mamusie:-)
 
reklama
Witajcie:)
jestem tu nowa, zawsze tylko rozczytywałam się w wątkach na tym forum. Jednak postanowiłam wnieść coś od siebie i w pewnym sensie się pochwalić:-)
Znalazłam masażystkę i terapeutkę dla mojego synka w Poznaniu. Tomuś ma 3 miesiące i zaczęłam się zastanawiać, czy prawidłowo się rozwija... Tyle słyszy się o tych skrzywieniach kręgosłupa i jakichś błędach popełnianych przez młodych rodziców. Moja koleżanka, która ma 2,5 miesięczną córcię poleciła mi tą panią. Myślałam, że żeby terapeuta zajął się dzieckiem, musi być coś z nim nie tak a jej dzieciątko super się rozwija.. Postanowiłam spróbować, bo za pierwszą wizytę się nie płaci... Dowiedziałam się, że źle trzymam Tomka i że źle stoi łóżeczko w domu... Przy tym wiem już co robić, żeby trzymał ładnie główkę!! Dostałam też pędzelki do masażu:-D
Jak chcecie, mogę Wam coś podpowiedzieć, albo ewentualnie dać namiar na tą babeczkę, fajnych rzeczy się dowiedziałam. Ale trudno się do niej dostać, bo ciągle coś tam robi, ale ja się załapałam:cool2:
 
Do góry