reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznanianki :)

reklama
Witam,
ja zadko sie udzielam na forach , ale zdecydowalam sie bo sprawa wymaga nowych kontaktow (mam nadzieje ze na dobry watek natrafilam...)

Jestem spod Poznania, sama mam 3-letniego synka i czekam na kolejnego ;)
Niestety sama po pierwszym malenstwie ciuszki wydalam, ale mam jeszcze czas wiec jakos mam nadzieje sie zaopatrzyc w lumpeksach

Ale jest osoba ktora sobie z tym nie da rady- dziewczyna jest w 8 mies ciazy i ma zagrozona, wiec lezy w domu... i mam sprawe do mam, ktore mogą i maja ochote sie podzielic.
Niestety dziewczyna ma tez "skomplikowana sytuacje rodzinna", wiec chce cos dla niej zrobic... jesli ktoras z was ma na zbyciu ciuszki dla malenstwa, kocyk, kolyske (cokolwiek), ja chetnie sie umowie i podjade, bo przeciez pomagac trzeba :))

Na razie mam dla niej wózek...
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy!
Mam na imię Kasia, 25 lat.
Od około 5,5 roku mieszkam w Poznaniu, aktualnie na Wichrowym Wzg.
Od 1,5 roku jestem juz mężatką a w sierpniu spodziewam się pierwszego maleństwa
 
I ja Witam i zapraszam na wątek główny:tak:

ja kiedyś mieszkałam na Winogradach os Przyjaźni potem Pod Lipami :tak: teraz pod Suchym Lasem Podolany :tak:
 
Witam Mamusie.
Ja mieszkam pod Poznaniem w Luboniu. Właśnie czekam na moje wytęsknione maleństwo.
Za 2 tyg mam wizyte i już nie moge sie doczekać kiedy zobacze dzidziusia może nawet uda sie zobaczyć co tam ma miedzy nóżkami mam nadzieje że synek będzie.


 
reklama
hej i ja się witam serdecznie :)
jestem Poznanianka ale od kilku lat mieszkam pod Swarzedzem - a tak to mieszkałąm na Górczynie :)
Mam na imie Justyna , 24 lata, Amelka to moje pierwsze dzieciatko a 7 maja biore ślubik - lepiej póxno niż wcale hihihi ;)
 
Do góry