reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

Witam Ja troszkę jeszcze nieśmiało- zrobiłam test 2 dni temu i są dwie kreseczki :))
imie - Magdalena
wiek - 26 (rocznikowo 27)
skąd jesteś- Bydgoszcz
dzieci- mała fasolka w brzuszku :))))

z obliczen wynika że fasolka będzie z nami 26 marca 2012 :)
 
reklama
czesc dziewczyny!!

witam Was wszystkie cieplutko i ciesze sie, ze dolaczyly rowniez mateczki w wieku 30 i cos tam jeszcze...;-):-D

mata-kow- po pierwsze; sliczne imie nosi Twoja cora!!!!
a po drugie; alez Ty jestes pieknie uzdolniona wow:szok: cudenka wyrabiasz (pozwolilam sobie podejrzec Twoj blog), jestem pelnaaaaa podziwu!!!! szacun!!!
ja to takie beztalencie (leniwe) prawdziwe jestem:zawstydzona/y: az mi czasem wstyd jak patrze na inne kobietki, ktore sa tak zorganizowane, ze maja czas i ochote na jakies hobby:tak
 
ajako dziękuję :-) imię córce wybrał mąż z moja pomocą - ja mu czytałam wszystkie możliwe imiona, które M odrzucał, aż doszło do Dobrochny (Dobruni, Dobrusi itd.) wszyscy dookoła się dziwili co to za imię, ale nie żałujemy - inne by nie pasowało ;-)
a co do mojego hobby - zasługa siedzenia w domu i ogromnej chęci robienia czegoś co pozwoli oderwać się od prania, gotowania i pieluch - służę rada i pomocą jakby coś ;-)
 
ajako dziękuję :-) imię córce wybrał mąż z moja pomocą - ja mu czytałam wszystkie możliwe imiona, które M odrzucał, aż doszło do Dobrochny (Dobruni, Dobrusi itd.) wszyscy dookoła się dziwili co to za imię, ale nie żałujemy - inne by nie pasowało ;-)
a co do mojego hobby - zasługa siedzenia w domu i ogromnej chęci robienia czegoś co pozwoli oderwać się od prania, gotowania i pieluch - służę rada i pomocą jakby coś ;-)

i dlatego wlasnie Cie podziwiam, serio!!bo ja to zawsze w domu znajde sobie cos konstruktywnego do robienia, ale to zawsze jest cos; ze sprzatania, gotowania, układania, prasowania itd a nie powiem chcialabym umiec zrobic w domu tez cos ponad to! jednak tak jak pisalam, straszny ze mnie antytalent!
a Twoja coreczka taka dobra duszyczka?
ja tez mam 3 latke prawie (3 wrzesnia skonczy) i powiem Ci, ze zauwazamy z mezem, ze ona na serio jest taka strasznie dobra, miła, uczynna, czasem az za i troche boje sie o nia w przedszkolu...ze bedzie plakala jak nie bedzie u miala sobie poradzic z innymi dziecmi, ona nigdy jeszcze zadnemu dziecku nic nie zabrala, nie wepcha sie na slizgawke i takie tam, ech dlugo by pisac, a to nie ten watek...pozdrawiam Ciebie i Dobrusie.
 
u nas imię nie idzie w parze ze znaczeniem ;-) rozbójnik z niej nieziemski od urodzenia praktycznie, ale sporo nad nią pracowałam i teraz jest ok. Wśród dzieci czy dorosłych jest grzeczniutka, nie pcha, nie bije - więc super.

A co do hobby - ja z osoby bardzo aktywnej musiałam mocno zwolnić (ciąża zagrożona, więc leżenie non stop) i wymyśliłam sobie coś poza obowiązkami domowymi - jeśli hobby Ciebie wciągnie, to zawsze znajdziesz na nie czas, czasem kosztem niewyprasowanego prania - ale to przeciez nie ucieknie, a dom to nie muzeum, żeby go pucować non stop ;-) ja najczęściej zarywam nocki, bo wtedy nikt mi nie przeszkadza, a ja mogę przy okazji szydełkowania nadrabiać zaległości muzyczne i filmowe :cool2:
 
Nie pracuję, moje zainteresowania to makijaż, zakupy w lumpkach, niedawno ukończyłam szkołę makijażu, i tak też dorabiam- wykonując makijaże na wszelkie okazje.

Nie planowałam więcej dzieci, ponieważ po porodzie miałam komplikacje, musiałam przejść zabieg, jakoś się zraziłam strasznie, ale zaszłam w ciąże i oswajam się z tą myślą.
Pisałam wcześniej na forum pod innym nikiem, ale myślałam że już nie będę i usunęłam konto a tu niespodzianka powróciłam :)

ostatnia miesiączka 19.06 , nie byłam jeszcze u lekarza, z moich obliczeń termin wychodzi na koniec marca, 25 chyba :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć :) Mam na imę Mirelka, mam 32 lata, synka Kubusia i mieszkamy w Nasielsku.
Wreszcie doczekalismy się kolejnej fasolki ale niestety okazało się,że nie wszystko z ciążą jest ok więc narazie nikomu nic się nie chwalę. Więc tym bardziej byłoby mi miło spędzić czas z Wami-wreszcie móc się wygadać jak baba babie :)
 
witam serdecznie,

jeszcze ja spiesze sie przywitac :)

Imie: mam na imie Angelika
wiek: 29 lat
skąd jesteś: z poludnia Polski - okolice Katowic
dzieci: coreczka lat 2 i 1 miesiac
praca/zainteresowania: obecnie pracuje niewiele w firmie meza za wzgledu na to, ze wiekszosc czasu spedzam z coreczka
zainteresowania to przede wszystkim litereatura :)
 
witam,

Imie: mam na imię Ania
wiek: za kilkanaście dni 31 lat
skąd jesteś: z centralna Polska - okolice W-wy
dzieci: 1 aniołeczek
praca/zainteresowania: prywatna firma w administracji i wszystkim tym co szef wymyśli
zainteresowania: muzyka, moje 3 koty ;)
 
reklama
Witaj Lenaka84!

Ja też jestem z Bydgoszczy i też mam termin na 26 marca:). Być może się spotkamy na porodówce, hihihi


Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry