reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

reklama
Witam,
na forum jestem od niedawna mam na imię Asia mam 27 lat jestem z Warszawa o dzidziusia staraliśmy się krótko bo juz w drugim cyklu zaszłam w ciąże:-) obecnie jestem na zwolnieniu i nie mam zamiaru wracać do pracy. a Jeśli chodzi o zwierzęta to mam chomika (Czesia).
 
Witam,
Do tej pory tylko czytałam forum , ale w końcu postanowiłam się przedstawić mam na imię Magda mam 32 lata, to moja druga ciąża , na którą długo czekaliśmy szczególnie nasz synek Igorek. Mieszkamy w Warszawie.
Pozdrawiam :)
 
Witam!Pozno dolanczam do waszego grona ale dopiero teraz odczuwam potrzebe zeby z kims podzielic sie moimi odczuciami to moja pierwsza ciaza koncowka 19 tygodnia:)mam nadzieje ze tu znajde jakies wsparcie.a wiec mam na imie Teresa ,mam 24 lata mieszkam na mazurach,jestem po szkole zywieniowej ,pracuje (teraz na zwolnieniu).mam kochanego mezczyzne niedlugo i meza no i czekamy na nasze sloneczko:)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie!
Na forum lipcóweczek jestem od stycznia, ale dopiero po wynikach amniopunkcji zdecydowałam się na wklejenie swojego suwaczka.
Mam na imię Gośka, 37 lat, mieszkam w okolicach Gorzowa Wlkp.
Jest to moja trzecia ciąża - 18 lat temu urodziłam w 9 m-cu ciąży martwe bliżniaki, 13 lat temu urodziłam córeczkę, teraz mam termin na 5 lipca (ale chcę mężowi zrobić prezent i urodzić 12 czerwca, tym bardziej, że będę miała cesarkę z powodu problemów w końcu ciąży z łożyskiem).
Jestem po ciąży pozamacicznej.
Cztery lata lemu wyszłam za mąż za faceta młodszego od siebie. Mój pierwszy mąż, z którym miałam bliźniaki i mam córkę, zginął w wypadku samochodowym.
Bardzo się cieszę, że dołączyłam do Waszego grona! :-)
 
Do góry